Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen lejátszási sebességg...

Ti milyen lejátszási sebességgel nézitek a YouTube videókat? (illetve zenehallgatás felgyorsítva stb. )

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Én például szoktam felvételeket felgyorsítani és úgy hallgatom meg, érzem egy idő után agyam teljesen megszokja a kezdetben furcsa, gyorsabb sebességet.

2019. dec. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zenénél nem változtatok a sebességen, de pl. hosszabb tutorial videóknál, vagy ahol nagyon lassan mondanak valamit, ott 1,25X az ideális nekem.
2019. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint az első. Néha viszont kíváncsiságból felgyorsítok/lelassítok pár zenét, de nem szoktam úgy hallgatni.
2019. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában normál sebesség és tekergetek beke. Show műsoroknál szoktam a töltelék dumát 1,5x-ös sebességre rakni.
2019. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.75, 2, ha nagyon érdekel és jónak tartom akkor 1.25, de ez angolra is vonatkozik mert azt úgy nagyon nem érteném


valóban megszokható és nagyon sok időt lehet vele spórolni

2019. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is -utolsóhoz hasonlóan- az idegennyelveknél gyorsítgatok!
2023. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt a 4es már az angolt is 175 2-essel nézem
2023. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!