Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy nem bírom...

Létezik olyan hogy nem bírom az alkoholt és nem is akarok inni se de jó lenne viszont mégse olyan jó?

Figyelt kérdés

Régebben máshogy volt, tudtam aludni utána, jól éreztem magam. Most meg nem is esik jól csak egy kevés. Nem is kívánom pedig jó lenne úgy kikapcsolódni meg menni bulizni. De vagy nem is kívánom vagy alapból fáradt vagyok.

Plusz ha sokat iszik utána csak 2-3 órát tudok aludni és utána már fent vagyok megint 2-3 órát legalább hogy újból aludni tudjak ha nem több


2019. dec. 25. 23:53
 1/2 Barack20 ***** válasza:

Velem is ez van!!!

Néha jó volt barátokkal össze ülni iszogatni, de mostmár rá sem tudok nézni valahogy, néha úgy gondolom jó lenne, aztán ha már van nem is kell!😁

2019. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostmár pia nélkül kell buliznom de anélkül meg nem az igazi de nem kívánom az alkoholos italokat 😂😂
2020. jan. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!