Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó a petárda?

Miért jó a petárda?

Figyelt kérdés

36 leszek januárban, de még élőben sem volt soha a kezemben, soha nem is érdekelt.

Mi a jó benne? A tüzijátékot még megértem mert szép is amelett, hogy durran esetleg.

De egy simán durranó petárdának mi értelme van?

Azon kívűl, hogy mások nyugalmát és állatokat rémisztik halálra.

Egyszer dobtak a bejárati ajtónkhoz egy petárdát.

Utána mentem, két taslival megúszta a srác. Faterom nem nagyon tudta magát kultiválni. Ez jópár éve volt persze.


Meg miért nem lehet betartani azt, hogy ,csak szilveszter estéjén lehet használni?

Nem kötekedés a célom, csak a miértre lennék kíváncsi...



2019. dec. 29. 02:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves 20-as, nagyon jössz itt a jogokkal, de az nem zavar, hogy petárdát dobni sincs joga senkinek a másiknak az ajtaja elé?

Simán rá lehet mondani, hogy veszélyezteti vele a másik testi épségét (az illegális birtoklás mellett természetesen) , és a végén önvédelem is kihozható a szituból. Nem kéne ennyit keménykedni, mert csúnyán megszívhatod egy jó ügyvéddel szemben (nyilván a kérdező is, de nem kéne kizárólag rá kihegyezni a dolgot, miközben őt veszélyeztetik egy illegálisan birtokolt, robbanó eszközzel).

2020. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

„Egyszer dobtak a bejárati ajtónkhoz egy petárdát. Utána mentem, két taslival megúszta a srác. Faterom nem nagyon tudta magát kultiválni. Ez jópár éve volt persze.

36 leszek januárban

Később már erről van szó.

---------------------------

„Mert egynél meg csak szólok. De kettőnél már ütök aztán jelentsen fel, és magyarázza meg, hogy miért kapta.”


Még később tovább bonyolódik a történet.

------------------------------------------


„23 volt az illető, negyed magával.


Kb vagy 6 petárda után mentem rendet tenni.


Abba meg ne menjünk bele, hogy engem megver valaki. Tudom mik a képességeim.


Szemen lő, meg beveri az ablako?


Nos ez nem amerika. Ez egy falu, ahol kb mindenki ismer mindenkit.


3x szóltam mielőtt ment a nyakleves.”

2020. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#20


[link]


Késsel is jöjjön. Egészen nyugodtan. És itt zárjuk le.

2020. jan. 1. 23:52
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg utána nem a rendőrségre ment habzó szájal feljelenteni, mert kapott 2 kis pofont amit talán megsem érzett.

Hanem eljött bocsánaror kérni.

Apám akkor 72 anyám 75 volt.

Utolsó hozzászolásod nem igazán értem, mit boncolgatod a válaszaimat.


Szerintem itt zárd le.

2020. jan. 1. 23:56
 25/28 anonim válasza:
32%

"36 leszek januárban, de még élőben sem volt soha a kezemben, soha nem is érdekelt.


Mi a jó benne? A tüzijátékot még megértem mert szép is amelett, hogy durran esetleg.


De egy simán durranó petárdának mi értelme van?"



Elég korlátolt, fantáziátlan ember lehetsz. A hanghatáson kívül a petárdában elsősorban az az érdekes, ami utánna marad. Megfigyelni a felszabaduló erőt, utánna kielemezni a maradványokat, hogy hogyan szakadt, robbant szét. Sokak számára ez egy fajta tudományos érdeklődés, a világ megismerése. Felnőtnek, gyereknek egyaránt érdekes.

2020. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Azért lennék korlátolt, mert nem érdekel egy robbanó vacak?

Az igen. Te is egy olyan ember lehetsz, aki magasról tesz arra, hogy embereket/állatokat ez zavar, és még illegális is.

2020. jan. 8. 11:16
 27/28 anonim válasza:
0%

26 :



Tekintettel vagyok emberre állatra, de egy évben fél napot mindenkinek embernek állatnak türnie kell. Ennyit minimum szó nélkül el kell viselnie bárkinek. Egy évből fél nap az annyira jelentéktelen zavarás, hogy elfogadhatatlan a tiltás, tiltakozás.

2020. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Kiegészítő a telepek meg a rakéták mellé.
2023. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!