Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ruben elo adasban alazott meg...

Ruben elo adasban alazott meg egy 12 eves gyereket hogy kakiljon 4500 ember elott. Ezert kaphat barmi buntetest twichen?

Figyelt kérdés
A kisgyerek sirt es szegyelte magat. Idaig imadtam ot de ez szornyu volt. Nosikahoz hasonloan bannak majd vele?
2020. jan. 6. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Ki a tököm a Ruben?


Meg 12 éves mit keres net előtt?

2020. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem lesz belőle semmi. Pew náci meg n!!ggerezős botránya meddig is fajult? Semeddig, 3 napig volt egy kis morgás, meg egy kis ejnye-bejnye majd folytatódott a seggnyalás hogy legyen 100 millió subja.
2020. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok öreg, (25 éves) de fogalmam sincsen miről beszéltek...
2020. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bőven öreg vagy hozzá, a 8-12 éves generáció néz ilyeneket.
2020. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DiegoCosta89 ***** válasza:
24%

Kit is alázott meg? Egy gyereket akinek se a nevét se a kinézetét nem tudjuk? Annyit tudunk a gyerekről, hogy chaten fa*ságokat írt, aztán amikor bocsánatot akart kérbi Rubentől, elment sz*rni közben. Ruben erre annyit mondott hogy hallani akarja, hogy valóban igaz e. A gyerek erre oda rakta a mikrofont és kulázott. Nem lett senkinek semmi baja, 3-4000 ember nevetett ezen ahogy a chaten is látszik.

Ráadásként kiderült, hogy a gyerek direkt adta a fejét (dicsekedett üzenetben másoknak), szóval végleges tiltást kapott.

Ruben az egyik legkedveltebb magyar streamer, ma hallottam hogy 2020-ra leszerződött vele a Netpincér is, szóval inkább örülj te is, hogy van kit nézni meg hogy olcsóbb lesz a kajád.

2020. jan. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem rendelek ruben koddal semmit sem.

A masik amennyiszer lehet jelentem.

2020. jan. 25. 09:02
 7/12 DiegoCosta89 ***** válasza:
47%
Ártott neked a srác? Nem tetszik hogy elért valamit amit itthon kevesek tudtak csak. Látom veled felesleges beszélni, tipik hater vagy. Gondolom az is zavar hogy 23 évesen saját lakást vett a streameknek köszönhetően.
2020. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Diego, te meg egy tipikus seggnyaló vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..

2020. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%
Az még hagyján, a 12 éves átlagéletkorú nézőinek szerencsejátékot reklámoz ez a *****... nem elég hogy Magyarország 5%-a szerencsejáték függő, ő még a kisgyerekeknek reklámozza napi szinten. Nem lehet elég korán kezdeni úgy tűnik, ruben segít hogy még jobb helyen szerepeljünk a legszerencsejátékfüggőbb országok listáján. Ezt most a vegas.hu-ra értem legfőképp, de a lanbox is ugyanez.
2020. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ilyennévbiztosnemlét válasza:
0%
Ok boomer
2020. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!