Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erőll...

Mi a véleményetek erőll Mydates társkereső oldalról?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ma regisztráltam fel rà délelőtt, de így estére azt mondom hogy elbasztam rá feleslegesen 30 000 Ft kb. Szerintem ne próbáld ki. Tanulj az én hibàmból. Szerintem ezek az internetes társkeresők a pénztárca tartalmára mennek a legjobban. Ha párt akarsz magadnak szerintem csináld azt mint az őseid amikor nem volt internet. Pl: élőben próbálj felszedni a csajt, facen is olyan csajok utàn nézz ha interneten akarsz próbàlkozni, akinél nem làtsz szíves meg egyéb bejegyzéseket, meg kapcsolatban állapotot. Remélem hogy tudtam segíteni. De ha van normális társkereső akkor írják le ide válaszba, mert arra én is kíváncsi vagyok. :)
2020. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sempronius válasza:
Az egész 99%-a fiktív profilokból áll, pénzlehúzásról szól az egész, bele kéne verni őket a betonba!
2020. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!