Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van koncert társkereső oldal?

Van koncert társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Szóval az a probléma áll fenn, hogy nincs kivel koncertekre járnom. A barátaim inkább pop-os beállítottságúak én meg az alternatív rockot szeretem. Ezzel még nem is lenne semmi baj addig amíg koncertre nem szeretném menni. Márpedig én szeretnékxd. Csak nincs kivel.

Kérdésem, hogy van e esetleg olyan facebook csoport vagy ahol koncertre kereshetek barátokat. Akiknek ugyanolyan a zenei beállítottsága meg ilyesmik.

Próbáltam már hogy elmegyek egy koncertre egyedül és ott próbálok meg becsatlakozni valakihez, de az emberek általában többen mennek és akkor nem akarok zavarni:/

Magamról annyit, hogy egy normális lány vagyokxd. Művészléleknek mondanám magam. A koncerteken szeretek táncolni(bár van hogy nem teljesen tudok felszabadulni)

Kedvenc bandáim: Esti Kornél(és minden hozzájuk fűződő együttes), Carson Coma(bár ők most elég népszerűek lettek)

Így ennyi, ha valaki tud segíteni akkor köszönöm



2019. okt. 9. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pR6Th4IL2mA


Én egy pszichológusnőtől kaptam ezt a számot, amikor még társat keresett, ő biztos elment volna veled akkortájt.

2019. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, nincs senki a társaságomban, akivel el tudnék menni koncertekre:/
2019. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát, megkésve, de én mondjuk a korona után szívesen mennék veled koncertekre. Az én problémám ugyanez, mint neked is.

Az én kedvencem is az EK, a 30Y a Kiscsillag a Kispál és a borz stb stb...

16,L

2021. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 catmother válasza:
Ha még valakinek aktuális, én is keresnék koncertre járó társakat. Nem vagyok már tini, épp ezért nehéz a korosztályomból valakit is elcipelni alter rock, vagy rock koncertekre.
2023. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!