Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tinik, mi mostan a hype nálatok?

Tinik, mi mostan a hype nálatok?

Figyelt kérdés
Meséljetek! A Gravity falls már lejárt, vagy még szereti valaki? És a boku no hero academia? Undertale? Bts? Miraculous ladybug?

2020. jan. 10. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gravity Falls nálam még menő, ezenkívül kedvenceim a Star Wars (szigorúan csak az első két trilógia), a Bud Spencer-Terence Hill filmek, a Rick és Morty, a Family Guy és az Agymenők.


18/F

2020. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gravity falls:Imádom

Boku no hero academia: El szeretném kezdeni

Undertale: kövezzetek meg, nem tudom mi az

BTS: ARMY vagyok vagy 2 éve...IMÁDOM

Miraculous: Mi a suliban szoktunk vele hülyülni, de egyébként nem nézem

2020. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gravity Falls, BNHA: nagyon jó

Undertale: töviről hegyire tudom, miről szól, de egyszer sem játszottam vele

BTS: nem hallgatok k-popot

ML: már régóta nem nézem, mert felidegesít, hogy a készítők képtelenek egy konzisztens sztorit megírni (Chloé karakterfejlődése oda-vissza ugrál, Lila karaktere katasztrofális, mert ahhoz, hogy a többiek higgyenek neki, teljesen OOC-k kell legyenek, stb.), de a fandomban benne vagyok, sok a fanart, sok a fanfic, és nagyon jók


+ népszerű hype dolgok:

Untitled Goose Game: nagyon jó

Anne with an E: szintén, de sajnos 3 évad után a netflix elkaszálta

Santa Clarita Diet: AnnE szituáció

Attack on Titan: személyesen nem nézem, de népszerű. Sokan kritizálják, mert egy cseppet náci propaganda

Minecraft: nagyon jó, most újra fellendült

TAZ: podcast. Most a harmadik "évad" nem olyan népszerű, de az elsőnek meg a másodiknak még mindig rengeteg rajongója van. Olyanannyira, hogy az első évadból most bestseller képregény is készül. (Az eddig megjelent első két kötet nekem is megvan, nagyon jók)

Ambrózy báró esetei: ez innen a magyar színről van, nagyon népszerű sorozat. Én is szerettem, de a 4. könyv nagy csalódás volt

The Dragon Prince: az Avatar: Aang legendája alkotóitól. Sok rajongója van


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk végzősöknél:

•zsozéatya youtuber

•Family guy

•Rick and Morty

•Euphoria

•Szex addiction

•jézus/herbál mixek

•pánszexuálisok (?)

2020. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Blackpink

Twice

2020. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!