Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat tudtok...

Milyen programokat tudtok amiket egyedül lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, nem rég szakítottam a párommal, és rájöttem, hogy egyik haveromat sem érdeklem, nincsenek barátaim és erre nem rég jöttem rá. Mielőtt kapcsolatom lett minden héten buliztam, haverokkal lógtam, alig voltam itthon. Most mindenki felszívódott. Még messengeren sem hajlandó visszaírni senki. Annyi mindent tudnék csinálni, gokart, bobozàs, étterem, borozó, túra, bowling, teke, játékterem, libegő, szórakozóhely, de ezekhez kéne legalább egy barát vagy haver vagy valaki. Amit eddig egyedül csináltam az a kàvèzóba járás volt, és néha le szoktam menni a városi csónakàzó tóhoz fényképeket készíteni, vagy felmegyek a dombokhoz és ott fènykèpezek, és még talán színházba nem lenne ciki egyedül menni. Egyébként még szabadidőmben szoktam tv-zni és nyelvet tanulni is, de már nagyon unom magamat. Ti hova szoktatok menni egyedül?
2020. jan. 13. 01:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést!
2020. jan. 13. 01:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt az a probléma, hogy a barátokat nem csak akkor keressük, amikor kellenek. Mivel azt írtad nem rég jöttél rá, így leszartad őket eddig. Mindent lehet csinálni egyedül is, csak nem olyan szórakoztató.
2020. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én időközben elköltöztem és akkor is beszéltem mindenkivel, csak valaki egyik napról a másikra többet nem írt vissza, és azzal megszakadt a kapcsolat. Most hazaköltöztem és akikkel eddig beszéltem sem írnak vissza, szóval nem én voltam a hibás. Én majdnem minden nap kerestem őket folyamatosan. De nem kapcsolati tanàcsot kértem, hanem programokat.
2020. jan. 13. 01:44
 4/4 A kérdező kommentje:
150 km-ről arrébb mit kellett volna csinálnom azon kívül, hogy keresem őket gyakran? Kinyalni a feneküket, hm? :)
2020. jan. 13. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!