Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szórakozhatna egy...

Mogyesz snapsz kérdése:

Hogyan szórakozhatna egy barátok nélküli örök szingli? Tudnátok írni olyan programokat amik nem emésztik fel a pénztárcát és hosszabb távon is lehet egyedül csinálni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig egyedül vagyok, én imádok biciklizni, kihívás elé állítani magam. tavasszal kezdtem és már 175 km a rekord egy nekifutásra, pedig mtb-vel megyek nem is outival. Fülhallgató bedug és megszűnik a külvilág. Meg lehet úszni használt biciklivel viszonylag olcsón, ha kompromisszumokat kötsz. De egy drágább biciklit se sajnálj magadtól, egyszer kell megvenni és nincs vele gond. Vagy kezdj el edzeni. Én csak ilyet tudok ajánlani, amivel kicsit jobbá teheted magad. Vagy videójátékok, azokat is imádom..de az megintcsak rengeteg pénz ha megveszed őket
2017. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biciklizésen már gondolkodtam de jó lenne még pár ötlet:)
2017. jún. 6. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Szingli vagy és nincsenek barátaid. Kiváló alkalom, hogy változtass magadon. Amikor elhagyott a barátnőm, akkor rájöttem, hogy nagyon sok mindenen változtatni kell. Nem csak a külvilág miatt, hanem magam miatt. Ez a legjobb szakasz, hogy magadba nézz. Elmentem gyúrni, szoktam futni, olvasok, különböző oldalakat nézek a neten, fórumozok, ott is lehet barátokat szerezni. Nehezen indulnak be a dolgok, de működnek. Ki kell mozdulni a komfortzónából, mert az igazán érdekes dolgok ott történnek.:)
2017. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előző kommentelő : Sosem volt még barátnőm szóval ez nem egy szakasz, a kérdés az hogy miféle szabadtéri programokat lehetne csinálni egyedül :)
2017. jún. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!