Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan sorozatokat, könyveket, filmeket, játékokat, zenéket amiket nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, remélem szép színes paletta alakul ki. 17/f

2020. jan. 19. 21:31
 1/7 anonim válasza:

Lehet a családi titkok, itt van pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy ha komolyabbra gondolsz és szereted az efféle sorozatokat akkor a Vámpírnaplók, The Originális, Legacies:

[link]

[link]

[link]


Személyes kedvencem a Riverdale:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 medicopter117 ***** válasza:

Sorozatok: 911 L.A, 19-es körzet, Grace Klinika,Dr.Csont,Gyilkos Elmék,Medicopter 117, A rezidens, Doctor Murphy, Vészhelyzet, New Amsterdam, Harmadik Műszak

Könyvek: Robin Cook könyvek (Laurie Montgomery és Jack Stapleton sorozat) krimi műfajú könyvek,distópia/utópia, fantasy

Zenék: Főleg Retro zenék, Queen, Edda, Republic, Bikini, Kowalsky meg a Wega stb...

Játék: Pc NeedforSpeed Most Wanted, Eurotruck Simulator 2, The Sims 3,

2020. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
LoL, resident evil 1-7, film:szerelem és más drogok, könyv:ragyogás, a köd, sori: agymenők, így jártam anyátokkal. Nekem ezek a kedvenceim <3 17/L
2020. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, a zenét majdnem elfelejtettem.. kicsit furcsa ízlésem van, inkább a rock/metal amit nagyon szeretek: Rammstein, guns ne roses, Ac/Dc, hazaiak tankcsapda, leanderkills, kowalsky meg a vega. #3 voltam 😄
2020. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Animét nem tudom szereted-e de elő kerestem neked egy-két "régi" nagy kedvencet: Inuyasha, Shigatsu wa kimi no uso (your lie in april), Boku no hero academia, sukki te ii na yo. Bár ha te is animés vagy biztos ismered, ha nem akkor csak ajánlani tudom őket!! :D
2020. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#3 voltam megint!!
2020. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sorozatok: Banshee, Breaking bad, Tell me a story, Lucifer, Black Mirror, Dexter

Könyvek: Kedvencek temetője - Stephen King, Játék a halállal - Simon Scarrow és Lee Francis

Filmek: összes marvel film, Szemfényvesztők, Fák jú tanár úr, Kingsman

Játékok: Detroit become human, Beyond two souls, Life is strange

Zenék: (itt inkább előadókat, bandákat sorolok fel) Chase Atlantic, Milky Chance, Labrinth, MISSIO, The neighbourhood, Lil peep

2020. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!