Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi Ruben sikerének a titka...

DiegoCosta89 kérdése:

Mi Ruben sikerének a titka Twitchen? Az egyik legnézettebb streamerré nőtte ki magát a semmiből, és olyan nevek álltak mellé mint a Samsung, a Monster vagy a Netpincér.

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 05:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Amikor a lány elsírta magát a chat miatt az Kecskeméten volt. Oda hívták Rubent (fizetett nrki a bár, mert akkor nyílt).

Amikor "sírt a pia kifizetése miatt" az akkor volt mikor Vendel meg AK hazamentek 0 forint fizetés nélkül. Ruben egész este 2 rövidet meg egy sört ivott és 30 valamennyit fizetett a többiek miatt. Szóvá tette hogy "jó sok ez 3 piáért" és kifizette. Ez volt a nagy "sírás" de ez például youtubeon is fent van.

De amúgy ennyi igen. A 2 év stream alatt volt 4 vagy 5 alkalommal kocsmában úristen :D

Ha meg annyi fiatal nézné naponta nem keresne 100-300 ezret, hanem max 200 forintot. Pár hete kérdezték mennyi subja van, és ott volt feketén fehéren hogy 1300+. A VR-nak van csak ennél több itthon.

Elkerülhetetlen ekkora számoknál hogy ne nézzen sok fiatal, de szerintem Ruben nézőinek az átlag életkora bőven a a magyarok átlaga felett van. Nézz meg egy Kriszhadvice vagy egy Karthas chatet mondjuk Rubené mellett. Össze se lehet őket hasonlítani Rubenével. Valóban sok fiatal nézi, de már annyira mennek rájuk a bannok, hogy azért kiraknak ha a nevedben 2006 van. És ez múlt heti példa. Már playitekre se megy azt mondta. Erről ennyit.

2020. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
az a titka hogy a 12 éves átlagéletkorú nézői viccesnek gondolják
2020. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
27%
hete ruben a k*** ***ád
2020. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
11%
Nagyon sok helyen olvastam hogy jajj csak azért sikeres mert az átlagéletkor az nagyon alacsony. Ezt tartom a legbénább kifogásnak mert egyrészt honnan tudod hogy mi az átlagéletkora egy nézőtábornak? Másrészt az meg miért lenne rossz dolog ha az átlagéletkor alacsony lenne? Mert ha ez alapján döntünk akkor (ez most egy teljesen a földtől elrugaszkodott felvetés lesz de van alapja) pl egy magyar népmeséket streamelő ember akinek a streamjeit nézi 1 milló 6-10 éves korig terjedő gyerek akkor az a stream/streamer már rossz dolgot csinál? Hát nem. Ruben okosan felépítette a saját bizniszét. A szívét beleteszi a streamjeibe és mindent megtesz hogy a nézők tehát TI jobban érezzétek magatokat. És az hogy jajj azért híres mert meglovagolta a Fortnite hypeot (hozzáteszem soha nem játszottam azzal a játékkal) és nem azért néztem mert annyira érdekelt hogy nyerni fog e vagy sem hanem azért hogy halljak értelmes dolgokat is. Ja és hogy azt tetteti hogy "fogyatékos" ez meg a másik amit nem tudok hova tenni. Emelje fel ŐSZÍNTÉN a kezét az aki ha nagyon jól érezte magát nem csinált semmi hülyeséget. Másrészt a szórakoztatóiparban ahol a streamelés van ott valamivel le kell kötni az emberek figyelmét. És ha akkor nem is tetszett neked a személyisége akkor ha most ránézel akkor sokat változott szerintem. Ha még ezek után is úgy gondolod hogy pénzéhes akkor rendben nem tudok mit tenni. DE. Gondolj bele. Új munkahelyre kerülsz. Szíved lelked beleteszed a munkádba és nem kapsz hónap végén fizetést mert nem bízik meg benned a vezetőség. Hogyan esne ez neked? Na Ruben is a legelején nem kapott érte semmit. Lassanként felépítette MAGÁNAK ami most van neki. És ha pénzéhes lenne akkor valahol olvastam "lenne napi sub goal". Meg folyamatosan kéregetne amit sok esetben sajnos látok. Neki ez a munkája. Ja és még valami. A kisgyerekektől amit sokan írtak hogy leginkább ők nézik, nem tőlük jön a pénz nagy része. Nem mindenki szülője akar/képes kifizetni minden hónapban annyit hogy subot kapjon a gyereke. Remélem mindenki értette amit mondok és remélem ezek után nem más pénztárcáában fognak sokan túrkálni hanem próbálják felépíteni a saját életüket.
2020. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
59%
Szerintem Ruben sikere a kitartáson alapszik és hogy szívvel lélekkel csinálja azt amit csinál. Nem lenne ott ahol most van ha a nehéz időkben azt mondta volna hogy nekem ez nem megy. Továbbment és csinálta és a végén elért egy nagyobb nézőszámot és innen meg megy minden szinte magától. A cégek is olyan embereket fognak felkeresni akiknek nagy követőtáboruk van és innen eredhetnek ezek a nagy nevek mellette amit a kérdésben említettél.
2020. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

Ruben a fortnite játékkal vette meg a sikerét, amint meglett egy követő száma ott is hagyta. Azóta nincs egy játék sem amivel sokat játszana.

Kaszinózás is azért megy neki mert szponzorálják és van valamennyi százalékkal nagyobb esélye az oldalon nyerni.

Kihasználja a sok kisgyereket, első alvós streamje sem nemi volt hanem Herbynek meg sok más embernek.

Amint nem egy felkapott játékkal játszik eltűnnek a nézői.

Még Vendel is minőségibb adásokat csinál mint Ruben. Vendel és AK meg a többiek is csak egy jó lehetőség volt neki nézettséget csinálni.

A heti fotykos sorozatott is azért törölte mert elfogynak a szponzorok. Érdekes már net szolgáltató sem kereste meg.

Én akkor hagytam abba a követését mikor egy gyereket megalázott.

2020. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es és 15-ös válaszolók, fogalmatok sincs róla milyen is a Ruben, annyira nem látjátok át a dolgokat. 16-os válaszoló jól leírta. Egyszerűen nem veszitek észre vagy nem akarjátok. Olvassátok vissza az előző válaszaimat, ahol többször leírtam milyen Ruben. Arról nem tehetek nem látjátok milyen manipulatív a srác és mindent nagyon tudatosan csinál, az egész a pénzről szól és a nézők megtévesztéséről. Azzal, hogy mindent elmesél a magánéletéről és mindent megmutat a nézőinek, ez mind csak egy trükk, hogy elnyerje a bizalmatokat és néha észre sem veszitek, ahogyan beszél másokról, vagy amit igazán gondol egy poén alatt elmondja, aztán hát csak poén. Meg ezáltal felépíti a könnyű pénz szerzést is. Amikor rájött, hogy az egész streamelésből lakást tud venni és tudott venni, azóta még jobban megváltozott még sunyibb lett. Visszafogta magát, már nem ugrál az ágyon, mint egy idegbeteg. Az egész ytb-os "karrierje" csak funból csinálta, ő maga mondta nem érdekli, meg minden. Aztán amikor a vodafonetól nem kapta meg a reklámbeli lehetőséget és csomó pénztől elesett, na utána tüntette el a heti fotykos videóit. Holott maga a twitchből és a kaszinó szponzortól (gyengébbek kedvéért, nem a slotból meg ezekből, hanem külön havonta kap több százezer forintot a vegastól) 1 millió felett meg keres, de neki ez nem elég, még akar + pénzt és még több szponzort, ezért is törölte le a heti fotykosokat. Pedig azok a heti fotykosok , ahogyan akkor viselkedett és amiket csinált abban az időben, az tette őt sikeressé, ahol most van és ő ezt képes letörölni a ytb, mert nem jönnek a komoly szponzorok. De mégis minek akar még több pénzt, amikor így is összeteheti a kezét 24 évesen. Még 2 évvel ezelőtt, Ruben beszélt, neki elég lenne havi 300.000 ft az egészből, erre mostanra már teljesen elszaladt vele a ló. Lehet szeretni Rubent és imádni, csak azért nem kellene őt isteníteni és érdemes közelebbről is megvizsgálni, mert egyáltalán nem biztos olyan valóban az ember, mint ahogy szerintetek. Pl van hogy streamelt egyik este, látszott rajta unja, de nem a streamet, és pont bejött Anna, és mondta Ruben, hogy nincs e kedve sorozatot nézni, aztán már lőtte le a streamet. Itt azt akarom kiemelni, hogy mennyire pénzéhes a pali. Nem fogja azt mondani a nézőknek, most nincs is kedvem streamelni, de azért nyomom, ugyis jönnek a subok meg a donatek, de már hagynám a francba mára. Erre bejön Anna és egyből menjünk sorozatozni és már kinyomja a streamet. Ez ilyen kis apróság, de Ruben sok eféle apróságot hagyott ott a streamekben, amikből egy intelligensebb ember, aki nem csodálja őt, ezekből átlátja őt, kirajzolódik valóban milyen az ember.
2020. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!