Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon parázok, elhívtak egy...

Nagyon parázok, elhívtak egy diplomaosztót ünneplő buliba de nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés
Bunkóság lenne visszamondani mert a fiúval elég jóba vagyok de rajta kívül csak a barátnőjét ismerem, vele sem beszélek mondjuk olyan sokat. És lesz kb 8-10 ember akiről eddig kb csak hallottam, én meg egyedül leszek és őszintén nagyon félek hogy mi lesz. Félek, hogy majd kirekesztettnek érzem magam meg senkit nem fogok igzán érdekelni... plusz tuti mindenkinek ott lesz a párja is mert nyilván mindenki másnak van

2020. jan. 31. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, ha rossz akkor is eltudsz jönni haza. Nem veszthetsz semmit.
2020. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj, koccints egyet vele, és nézd meg, hogy alakul a helyzet. Ha rosszul, bármikor eljöhetsz, és az illetőt sem bántod meg, hisz elfogadtad a meghívást.
2020. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mire hivatkozva léphetnék le? Nem szeretném azt mondani hogy “bocs de nem érzem jól magam mert velem senki nem foglalkozik” :D
2020. jan. 31. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi! A fiú azért hívott meg, mert büszkélkedni akar veled. Tehát nem fog magadra hagyni, nem hagy unatkozni.
2020. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak mert jóban vagyunk, nem a pasim vagy ilyesmi :D van barátnője
2020. febr. 1. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!