Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 18. szülinapi buli szervezése?

Warggga kérdése:

18. szülinapi buli szervezése?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 leszek és szervezek egy nagyobb szülinapi partyt, kb 70fővel. A helyet már lefoglaltam, a zene biztosítva van, viszont nem tudom, hogy fejenként mennyi töményet, sört és bort kell számolni. Tudnátok ebben segíteni? Van valakinek már tapasztalata? És hogy főleg milyen tömény italok fogynak?

(Eddig neten csak esküvői számításokat találtam, de szerintem azok a mennyiségek nem egyenlőek evvel.)



2020. febr. 4. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon képlékeny. Attól függ, hogy milyen a társaságod? ha köldöknézős romkocsmás bölcsészek, akkor minimál tömény, kevés sör és sok bor. ha rokker állatok, akkor tömény és sör ezerrel.


Igazából 70 emberre, ha te állod, inged-gatyád rámegy, ha nem úgy oldod meg, hogy tömény csak welcome drink és utána mindenki saját zsebére, a sört és a bort pedig általában 3 sör/ember és 1 liter bor/4 ember méred, ha nem akarsz lealjasodó bulit csinálni. Ez a mennyiség már erős ittas állapot, szóval én a helyedben, ha ilyen kérdésed van, Zacher Gábort is a közelben tartanám.

2020. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Az a hely még tele lesz kiskorúval és törvényellenes alkoholt venni nekik :\ 5 tálca sör, 25 üveg bor, 15 üveg tömény, és még hozzanak, amit akarnak. + Az ilyen lealjasodós bulikon, ennyi embernél, már számolni kell a pazarlással is. Kiöntik, széthagyják, eltűnik, elrakják, stb
2020. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Arról pedig, hogy mi fog fognyi csak annyit mondhatok, hogy te tudod kiket hívtál. Szerintem két féle ivó létezik. Az egyik csak sörözget, ritkább esetben borozgat egy keveset. A másik pedig ezeket használja kísérőnek a szapora felesek közt.
2020. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!