Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a jobb youtube...

Szerintetek ki a jobb youtube videós, unfield vagy retroshock?

Figyelt kérdés
Barátommal ezen vitatkoztunk. Szerinte unfield, szerintem meg a retroshock mérföldekkel jobb. Szerintetek?

2020. febr. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Elég szubjektív hogy kinek mi számít jónak.


A retroshock tartalmilag mindenféleképpen értékesebb videókat gyárt. Unfield meg egy könnyen fogyasztható, üzleti szempontból maximálisan kiaknázható lagymatag fost, amit könnyen el lehet adni a kisgyerek nézőknek.


De nézze mindenki azt, ami neki tetszik.

2020. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első kommentelőt idézve "ez szubjektív vélemény", de tény és való, hogy ha azt, nézzük, hogy erkölcsi és tartalomgyartoi szemszögből nézzük, akkor Retroshock mellé teszem a voksomat.
2020. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző valaszomhoz annyi még, hogy természetesen nem azt mondom vele hogy Unfield nem jó ember, hanem csak egyszerűen azt, hogy a youtube platformra való tartalom készítés azon változatát, amit ő csinál nem annyira szeretem.
2020. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindkettő ugyanolyan pocsék.
2020. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
csunfild akinek a **a felkerült a napis***ra:D
2020. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ízlések és pofonok. én 2 nappal ezelőttig egyikről se tudtam semmit. most is csak nagyon felületes véleményem van.


Retroshockot tegnap találtam meg először, előtte még a csatorna nevével se találkoztam (vagy nem maradt meg). azóta 3-4 videóját néztem elejétől végéig, mind tetszettek. szerintem nagyon jól csinálja, értelmes és értékes videókat csinál (persze simán lehet, hogy csak a legjobbakba futottam bele, vagy elfogult vagyok a témák miatt.


Unfield nevét már sokszor hallottam, de most néztem rá először a csatornára. a címek és képek alapján nem nagyon tudtam olyat választani, ami érdekesnek tűnt. 1-2 videóba belenéztem, de abban se találtam se érdekeset, se azt a témát, ami a címhez kötődik, ami miatt rákattintottam. persze lehet, hogy pont a legrosszabbakba kattintottam. engem egyáltalán nem fogott meg, nem érzem értékesnek, érdekesnek. sem a viedókat, sem a személyét. de azért még ránézek majd, lehet, hogy sikerül más videóinak meggyőznie.

2020. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon szépen köszönöm ezt a kérdést! úgy tűnik, hogy innnen értesültem a RetroShock csatorna létezéséről és azóta is rendszeresen nézem, nagyon bírom!


Magyarósi Csabát rendszeresen nézem. Unfield videót azóta sem láttam egyet sem.

2020. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unfield mainstream trash, a RetroShock meg egy ilyen undergroundabb valós tartalomgyártó.
2020. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8 én így biztosan nem kategorizálnám, hogy a RetroShock inkább valós tartalomgyártó, mert Unfield is valós, sőt bizonyos szempontból valósabb, saját tartalmat gyárt, hiszen ő kimegy a helyszínre, leforgatja a saját videóját, előadja azt, amit, míg a RetroShock "csak újra hasznosítja mások videóit" - amivel szintén rengeteg és nagyon komoly munkája van, mert meg kell keresni, fel kell építeni, amit rendkívül színvonalasan végez és még igazán mély mondanivalóval is felruházza, ezért is tesszik nekem is jobban. de ettől még nem foglalnék így állást, hogy egyik valósabb a másiknál.

hogy Unfield trash, vagy nem, arra nem tudok érdemben reagálni, nem ismerem eléggé a videóit. az alapján, amit a tash videókról tudok, nekem nem tűnik annak, de a vlogger műfajban nekem nem tűnik túl jónak, bár olyan sok jó magyar vloggert nem ismerek Magyarósi Csabán kívül (igen, őt jónak tartom), Unfield meg még nem győzött meg, hogy akár csak egyetlen videóját is végig akarjam nézni, szóval akár érték is lehet benne. valószínűleg éredemes lenne kérdező haverjának leírni, hogy ő miért tartja jónak Unfieldet. engem őszintén érdekelne! (#6 és 7 voltam)

2020. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen a Retroshock! Sokkal jobb minőség, tartalom és humor


Unfield megbukott

2021. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!