Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csinált már valaki Jobb...

Csinált már valaki Jobb agyféltekés rajztanfolyamot ONLINE?

Figyelt kérdés

Bevált? Rendesen megtudtad tanulni?

Esetleg az anyagokat eltudnád küldeni? Igen tudom fizettél érte nem is keveset de sajnos nem tehetjük meg hogy ilyenre befizessek viszont nagyon megszeretném tanulni.



#online #rajz #tanfolyam #Jobb agyféltekés rajztanfolyam online
2017. jún. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul? Mert könyvekhez biztosan hozzá tudsz férni, meg szerintem videókhoz is.


Én nem csináltam, a párom igen, és a következőt láttam:

Fogtak egy képet, és beosztották négyzetrácsosan. Fogtak egy üres papírt, beosztották négyzetrácsosan. Aztán az eredeti kép négyzetrácsainak tartalmát átmásolták az üres papír megfelelő négyzetrácsaiba. Néha "simán", néha úgy, hogy az eredeti kép fejjel lefelé volt, le volt takarva, és soronként másolták át, mindig egy sorral feljebb mozgatták a takarást.

Ő, mint résztvevő sem volt lenyűgözve, és én sem, mint néző.

Ezzel gyakorlatilag tényleg csak másolni tanulsz meg, a térbeliséget abszolút nem. Pedig azért az nem árt.

2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezeket a technikákat én is ismerem és nem másolni szeretnék megtanulni :/
2017. jún. 21. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el a Jobb agyféltekéset. :/ A legrosszabb dolgokat tanítja, ha fejből akarsz megtanulni rajzolni. 2 nap vagy 1 hét alatt nem lehet elsajátítani a rajzolást, ahogy a tanfolyam ígéri.
2017. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ha pedig ismered a technikát, amit a jobb agyféltekés tanít, akkor kb. nincs is szükséged erre a jellegű tanfolyamra :) Beosztani a papírt magadtól is be tudod.

Próbáld meg beszerezni Szunyoghy András Rajz ABC című könyvét, szerintem az kezdetnek jó lehet számodra.

Megkeress videókat a neten, a youtube-n nagyon sok van, ahol az arányokat is elmagyarázzák.

2017. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!