Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthoni programötletek?

V. Hélix kérdése:

Otthoni programötletek?

Figyelt kérdés
Emiatt a koronavírus pánik miatt felfüggesztették az iskolákat másfél hétre Romániában, még ott is ahol én lakok, pedig a legközelebbi koronavírusos több mint 100 km-re van innen. Van pár dolog amit itthon meg kéne csináljak, de még így is egy rakás időm maradna amit nem tudom mivel töltsek el. Könyveket magyarba szoktam venni, de oda most nem tudok menni,ami itthon van már kiolvastam, a színház zárva, ismerőseimmel nem nagyon tudnék hova menni, kint esik az eső ezért a kertben sem tudok semmit se csinálni. Van valami jó programötletetek amit egyedül vagy az öcsémmel tudnék itthon csinálni?

#eső #program #otthon #koronavírus #nincsmitcsináljak
2020. márc. 11. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

- 1000 db-os puzzle, tarsas- es kartyajatekok, e-book

- zenelni is lehet (ha jatszotok valamilyen hangszeren)

- tematikus napot tartani pl. kivalasztotok egy temat (pl. tavasz, allatok, iskola...) vagy egy orszagot: megneztek egy azzal a temaval kapcsolatos/ott jatszodo filmet, keszitetek valami etelt, ami arra jellemzo, es hallgattok kozben az adott nyelven/temaban zeneket. Esetleg meg rajzolhattok, kreativkodhattok vagy olvashattok is cikkeket, konyveket a temarol.

- uj hobbi: ha mar egy ideje terveztel valami uj dolgot megtanulni pl. nyelv, himzes, sutes, faragas, stb. azt is elkezdheted.

- tervezzetek meg valamit elore, otleteljetek (husvet, nyaralas, karacsony, szuletesnap..)hogy fog telni, kinek mit vesztek ajandekba, mi lesz a menu, stb.

2020. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!