Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van normális magyar tiktokon?

Van normális magyar tiktokon?

Figyelt kérdés

Aki érdekes, vicces, vagy legalábbis nem végtelenül taszító. Jelenleg a fyp-m 14-17 éves kislanyokbol áll, akiknek a személyisége 90%a abból áll, hogy videót csinál arról, hogy milyen undorító a többi lány, és hogy huuuuu de megtépné azokat a lányokat, akik valamivel felidegesitették. A fiúktól meg szintén annyi telik, hogy felsoroljak hogy milyen lányokat ruhellnek, és olyan színvonalú vicceket csinálnak (sokszor cselekvőképes felnőttek) hogy milyen is az, amikor az anyukájuk nem főz finomat, szóval éhezniük kell egész nap.

Van valaki, akit érdemes bekovetni, vagy tényleg mindenki ilyen?


2020. márc. 12. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem világszintem normális ember nincs toktokon.
2020. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Tiktokon normális ember? Az tényleg ritka mint a féhérholló.
2020. márc. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én ritkán járok a Tiktokra, viszont szerencsére ilyen fazonokba nem botlottam még, mint akikről te beszélsz.
2020. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mind Controll által agymosott alanyok.
2020. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Aki azt a sz@rt használja az alapból nem normális...
2020. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19%
Nem szeretnék felvágni, de én normálisnak találom a profilom! Legalábbis nem rázom a cs*cs*m és a s*gg*m és nem szólok le másokat. Ha van kedved, kövess be TikTokon! Privátban elküldöm a felhasználónevelet. 😊
2020. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha normális embereket akarsz találni akit bekövethetsz, azt ne Tiktokon keresd!
2020. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!