Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menyire megbízható a Netflix?

Menyire megbízható a Netflix?

Figyelt kérdés

pontosabban kipróbáltam a 30 nap ingyen regisztrációt miután megvolt levon kis pénzt másodjára már nem tudott tudott más is járt így. ezután később aznap lemondtam. Fiókom szerint április 11 én törlik az előfizetés ami tudni szeretnék hogy ezután is fognak összeget levonni vagy csak a kövi hónap kivételével nem később igen.Vagy nem ilyen egyszerű lemondani. Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok.

Ilyen levelet kaptam miután regisztráltam

A feliratkozás során az Előfizetés megkezdése gombra kattintva elfogadtad, hogy Netflix előfizetésed erre az országra érvényes: Magyarország. Elfogadod, hogy elvesztetted az elálláshoz való jogodat, de ez nem érinti az ingyenes próbaidőszakot, és bármikor lemondhatod előfizetésedet. Ha szeretnéd lemondani az előfizetésedet, kattints az előfizetés lemondása linkre a Fiókod oldalon, vagy vedd fel velünk a kapcsolatot a fentebb leírtak szerint.



2020. márc. 14. 07:17
 1/2 A kérdező kommentje:
még anyi hogyha lemondtam akkor a fiokom is törlödik mmert külön törölni nem tudtam a fiokom
2020. márc. 14. 07:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha leakarod mondani a szolgáltatást (ez most bármilyen előfizetéses szolgáltatásra igaz), akkor mindig a már meglévő előfizetés alatt kell megtenni. Azért vontak le tőled pénzt, mert lejárt a 30 napod és automatikusan előfizet a következő hónapra, ha lejárat előtt nem mondod le. Ha ezt nem szeretted volna, akkor még a 30 napon belül le kellett volna mondanod. Ilyenkor nem szűnik meg rögtön a hozzáférésed, ugyanúgy használhatod a lejárati ideig.


"Elfogadod, hogy elvesztetted az elálláshoz való jogodat"

Ez elsőre valóban ijesztőnek tűnhet, de itt igazából arról van szó, hogy ha elkezdődik egy fizetős időszakod, ahol levonta a pénzt. Akkor azt a pénzt nem kérheted vissza, akkor sem, ha egyébként már nem használnád a szolgáltatást.


Felhasználói fiók automatikusan törlődik 10 hónap után, ha nincs aktív előfizetés rajta. Vagy külön kell emailen felvenni a kapcsolatot a Netflix ügyfélszolgálatával, ha előbb szeretnéd töröltetni a fiókot.


Egyébként maximálisan megbízható a Netflix.

2020. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!