Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg Magyarország...

Mikor jelenik meg Magyarországon a Disney+?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy valószínűleg 2020 végén vagy 2021 elején fog, de most olvastam egy cikket amiben azt írják hogy lehet hogy előbb meg fog jelenni európában mivel most sokan otthon maradnak a karantén miatt.

Tud valaki valami hivatalos információt?



2020. márc. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
2021 vége.
2020. márc. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Az indulást elő kell készíteni: le kell szinkronizálni/feliratozni azokat a filmeket/sorozatokat, amelyiknek nincs magyar szinkronja vagy felirata. Ezt nem befolyásolja azt, hogy hányan vannak karanténban. Legalábbis pozitívan nem. Negatívan befolyásolhatja, mert lehet a szinkronszínészek se tudnak menni dolgozni a karantén miatt.
2020. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem feltétlenül fog úgy elindulni hogy minden le van szinkronizálva. Az igaz hogy felirat nagy valószínűséggel lesz mindenhez. De azon már biztos dolgoznak.
2020. márc. 21. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: A Netflix valóban így indult, hogy egy csomó dologból nem volt magyar verzió. Na de a Disney célja, hogy konkurenciát nyújtson a Netflixnek, így szerintem meg akarják mutatni, hogy ebben is jobbak.
2020. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!