Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt megcsinálni?...

Hogy lehet ezt megcsinálni? Melyik ez az alkalmazás?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam több embernél, hogy olyan egy rajz hatású képet posztolnak amin ők és a házi kedvencük/családtagjaik vannak rajta. Nagyon tetszik nekem,én is szeretnék ilyen képet. Rákerestem és meg is találtam itt gyakorin azt az oldalt, viszont ahogy látom bögrékre lehet csinálni azt a képet. Én nem szeretnék poharat, nekem csak a kép kéne ahogy a kutyáimmal ülök. Hogy lehet ezt megcsinálni? Esetleg ha van itt valaki,akinek már van ilyen képe: Ti hogy csináltátok?

2020. márc. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem, de a pics art alkalmazásban tuti lehet olyat. Régen volt még egy..hmm...(20 perce keresem a kedvedért, elfeledtem a nevét:) Prisma. lehet ma már nincs is. de nézz rá. a pcs artban viszont van ez az új körvanal megrajzolós cucc. Csak fizetős sajna.
2020. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem úgy csinálták, hogy megcsinálták a kívánt grafikát, aztán lőttek egy screenshotot és kivágták a kívánt részt a képernyőképből.
2020. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy képet példának, valószínűleg fogok tudni benne tanácsot adni, vagy segíteni.
2020. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felmész az oldalra és úgy csinálod mintha bögrét szeretnél rendelni.

De lescreeneled.ennyi

2020. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!