Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ilyenkor,...

Mit lehet csinálni ilyenkor, amikor nem nagyon lehet menni sehová? Ti mit csináltok? 18/f

Figyelt kérdés

Szlovákiai vagyok, nálunk 2 hete nincs iskola, és távoktatás sem, tanárokról vagy iskoláról 2 hete nem is hallottam. Több mint valószínű hogy ha ez még 1-2 hónapig így marad akkor kötelezően mindenki évet ismétel.


Falun lakom, 2 hete nem voltam nagyon sehol, és már nagyon rossz ez.


Haverokkal szoktunk kijárni sörre meg minden, de zárva az összes kocsma. Sokat jártunk biciklizni, túrázni is, de most ugye semmi. A gamelést nagyjából 3 nap után meguntam. A tv-t is, pár napja már a sorozatok sem kötnek le, könyvek sem, egyszerűen semmi.


Csütörtökön 4-en kimentünk, hogy kicsit körbenézünk de a zsaruk azt mondták azonnal menjünk haza.


Itthon egyedül vagyok, nagyiék öregotthonban, anyu pedig karanténban az élettársánál.

Mielőtt bárki írná hogy házimunka, a kertben fű van ami még nem olyan nagy hogy nyírni kelljen, a száraz leveleket múlt héten összeszedtem, a letörött ágakat összemetéltem, szemetet kihordtam....


Most is megnézem a mi kis falunkat, aztán az után ugyan úgy unatkozás jön. 4-5 óránál többet nem igazán tudok már aludni, szóval éjjel is csak a tv-t bámulom.



2020. márc. 21. 20:01
 1/7 anonim válasza:
Próbálok elaludni mert pepiáltam.
2020. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állíts fel egy napirendet, és próbáld betartani. Most mindenkinek nehéz. És a legfontosabb hogy ne érintkezz senkivel sem személyesen, de ez nem jelenti azt, hogy online sem lehet.
2020. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálok napirendet vagy bármit, de nehéz. Kajáláson kívül nincs is értelme kimászni az ágyamból, úgysem tudok semmit csinálni ami lekötne....
2020. márc. 22. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok egyedül, de munkanélküli vagyok és a férjem itthon dolgozik, de ez a napirendem:

5-kor kelek minden második napon, aztán elmegyek kocogni.

Hazafelé jövet beugrok a pékségbe friss kenyérért.

Délelőtt ebédet főzök, délben eszünk.

Utána mosogatok, délután pihenek, állást keresek vagy híreket olvasok.

Délután nekem is rossz hangulatom szokott lenni, .a párom este hatig hétig dolgozik, nem lehet hozzászólni olyankor.

Ha reggel nem voltam kocogni, akkor délután edzek a szobában.

Néha ráírok az ismerőseimre, mi van velük. Van egy kis edző közösség, velük szoktam csacsogni.

Nekem fontos, hogy fizikailag is lefáradjak, "kikészítsem" magamat, mert különben jön a depresszió és rosszul alszok.

Ha még nem láttad, akkor nézd meg a Breaking Bad című sorozatot, elég hosszú, és elég izgalmas ahhoz, hogy pár napra lekössön. De persze ebben is kell határokat szabni, egy nap maximum három-négy részt nézz meg. Vannak még ilyen sorozatok, nézz körül, olvass utána.

2020. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg maszti?..
2020. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sorozatokból már nagyon kifogytam... Már Netflixre is előfizettem, de ott is megnéztem mindent ami érdekelt. Breaking Bad-et 2-szer láttam már, NCIS mind a 17 évadát láttam, DR House összes évadát, Lost-ot is, mindent már ami érdekelt.


Kedves utolsó, azt sem lehet azért reggeltől estig csinálni :D

2020. márc. 29. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ugyan nem is egész nap, de ezekben az időkben kicsit többet tudsz magaddal törődni, mint eddig. Én is ezt teszem, egy próbát megér nem?:)

2020. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!