Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van még valaki akit szilveszte...

Van még valaki akit szilveszterre nem hívtak sehova? Mit csináltok egyedül? Van tervetek? 18/f

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem 2 helyre hívtak, de egyikre nem megyek mert alig ismerek ott valakit, másikat meg 2 napja lemondta a szervező, valami ok miatt, így mindenki ment az osztálytársaival inkább vagy más haverjaival engem meg egyik sem hívott hogy esetleg csatlakozzak hozzájuk. A mi baráti társaságunk amolyan összecsapódott társaság vannak k9ztük volt osztálytársak, olyan haverok akiket rajtuk keresztül ismertem meg, egyéb gyerekkori haverjaim de mindenki máshová megy az új haverjaival én meg szabadúszó leszek, szerintem kocsmatúra benézek mindenfelé tuti belebotlok pár arcba. 19/F
2012. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívni hívtak de egyik helyre sincs kedvem menni... Gépeze4k, iszok, filmezek, lehet elnéztek majd valahova
2012. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szenvedni fogok.....nálunk lesz egy rakás kretén..elrontják az egészet...hidd el jobb egyedül is,mint egy csapat buta emberrel...mindig van rosszabb.:D
2012. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Engem sem hívtak sehová.

A fészbukos csoportban valaki meghirdetett egy házibulit, amire szerettem volna menni, de ma este lemondták .

Úgyhogy marad a filmezés szerintem, popcorn, vodkanarancs társaságában.


Amúgy te otthon leszel? Szüleid/testvére(i)d otthon lesznek?


19/L

2012. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tesom nem lesz itthon, szuleim igen.. Neked?:-)
2012. dec. 31. 11:13
 6/8 anonim válasza:

Akkor nem is leszel egyedül! :-)


Nekem is itthon lesznek a szüleim.

Testvérem nincs, következésképp nem is lesz itthon. :D


Te mit fogsz csinálni?

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valszeg nezem az izgalmas tv musorokat meg gepezek.. xdd

Tee?:-)

2012. dec. 31. 14:26
 8/8 anonim válasza:

Filmezgetek szerintem..

..eldöntöttem, hogy leszharom hogy megint nem megyek sehová és csakazértis jó kedvem lesz.

De azért le vagyok lombozva.. annyira mentem volna bulizni :-(

..te hogy vagy ezzel?

2012. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!