Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Polla...

Mi a véleményetek a Polla Channelröl?

Figyelt kérdés
Amiket találtam kérdések a legrégebbi kérdés is egy éves ugyhogy kiváncsi vagyok

2020. ápr. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Dugnám. Ennyi a véleményem.
2020. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
ugyan az mint az elsőnek
2020. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
En lany vagyok. Elismerem hogy jo az alakja(bár nekem ez mar sok), nagyjából a feje is rendben van, de szerintem kb átlagos. Affektal, jellemtelen, ugyanolyan mint bármely masik tinilány. Videói nem kötnek le, mert nyilvan kislányoknak készülnek, vagy jános kisfiuknak. Bencevel való kapcsolata is cringe volt. inkabb nem foglalkozom ilyen emberekkel :D
2020. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
kanos*
2020. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom

Videósnak nem olyan rossz.. habár eléggé tömeg.

Ha unatkozom vagy ha bedobja nekem a youtube a videóját, akkor leginkább őt nézem.

De amit instagrammon csinál.

Le lehet, engem támadni, hogy ,,ha nem tetszik, ne kövessen" mondattal, de akkor is nem lehet nem észrevenni, hogy szinte minden egyes képen kiteszi a fenekét.

Rendben, oké gratulálok neki, valóban megdolgozott érte, hogy elégedett legyen magával, de akkor is úgy gondolom..nem kell mindig publikálni azt. Egy idő után egy kicsit idegesítő.


Ezen kívül az égvilágon nincs vele semmi bajom, hisz,mint embert nem ismerem.

2020. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
jaa ezt en is neztem, hogy regebben nem is volt ilyen, de mostmar minden kepen ki van torve a gerince csak h csakazertis megmutassa h neki mekkora segge van.. nem ertem miert jobb az, ha a fiuk az arcod es szemelyiseged helyett a segged nezik.. ja mert tudja h azok tekinteteben full atlagos :/
2020. máj. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%
Szár!
2020. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Vagyis szar! De nagyon
2020. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
buta mint egy tyúk, koooorváás is a stílusa, egyszer átmennék rajta aztán kuka
2021. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!