Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Polla/Ancsa mióta gyúr, hogy...

Polla/Ancsa mióta gyúr, hogy ilyen kockahasa lett?

Figyelt kérdés
Ha hetente kb 6x fél órát keményen edzek, kb mennyi idő kell, ahhoz hogy kockahasam legyen?

2017. febr. 9. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Heló!


Először tisztázzunk valamit:


Kockahasat elérni nem nehéz, sőt (ez a heti 6x edzés bőőőőőven elég lenne a kocka hashoz.

Az, hogy látszódjon, már egészen más dolog.


Úgy tudod elérni, ha csökkented a zzír mennyiségét, és láthatóvá teszed.

Természetesen ah as az egiyk utolsó hely, ahonnan távozik a zsír.


Amire szükséged van, edzés, de sokkal sokkal sokkal inkább helyes étrend.

Ez lesz a nehéz, és a megtartása talán még nehezebb.

2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem az edzestol lesz kockahasad, hanem a dietatol.
2017. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A zsíreal, ahogy én észreveszem nincs problémám. Nagyon (eléggé) sovány vagyok, eléggé látszanak a bordáim is. A hasamon nagyon minimális lehet a zsírréteg szerintem.
2017. febr. 9. 17:08
 4/16 A kérdező kommentje:
14 éves lányként kb annyit eszek amennyire szüksegem van. Mit változtassak az étrendemen?
2017. febr. 9. 17:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Heló újra


Fogalmunk sincs, milyen az étrended, ezért nem tudhatjuk, mint kell változtatnod.


Felkereshetnéd a Body Builder és hozzá hasonló oldalakat, tanulmányozd át, és ha még így is van kérdésed, profiktól kaphatsz választ.

Azért hozzá kell tennem, hogy a Te korodban a változás rettentő nagy hangsúlyt kap.

Szerintem az lenen a legjobb, ha sportolnál valamit rendszeresen, majd legalább 4-5 hónap után mellé elkezdenél hasizom fejlesztő gyakorlatokat végezni, illetve azon részeidet jobban megodlgozin, amti szeretnél.


Ez mellé csak egy étrend kell, és remek alkalom, hogy mellőzz olyan káros dolgokat, mint mondjuk a szénsavas üdítők és egyéb hasonló dolgok (ha nem is mindet, vagy nem örökre, biztos vagyok benne, hogy hosszú távon csakis jót tenne neked, és igen, büszke és elégedett is lehetsz miatta magadra)

2017. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
14 évesen lányként ne akarj kockás hasat. Az egyébként is teljesen természetellenes állapot egy nőnél. És nem csak esztétikai szempontból.
2017. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"14 évesen lányként ne akarj kockás hasat. Az egyébként is teljesen természetellenes állapot egy nőnél. És nem csak esztétikai szempontból."

Ne keverd össze a kockás hasizmot és azt, amikor látszik.

Egyáltalán nem természetellenes a kockás has.

Az már esetleg, ha valaki olyat tesz érte, ami az egészségére is lehet hatással.

2017. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet, hogy mégis mi számít nálad "ilyen" kockahasnak? :D rákerestem a névre, de nem találtam ilyesmire való utalást sem.
2017. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Kockás has = látszik.

Ez a definíció.

2017. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Öööö, nem feltétlenül :D Egyes embereknek elég fura elképzeléseik vannak a kockahasról, és olyanokat is annak neveznek, ami nem éppen az. Azért kérdeztem, hogy nála mit jelent.
2017. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!