Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon alja...

Szerintetek is nagyon alja szint a tiktok? Mi értelme van mások dumáit meg zenéit a videótok alá vágni? Ráadásul egymást másoljátok.

Figyelt kérdés

Azt hiszitek sztárok vagytok?


Beregisztráltam, de nem is értem, idáig süllyed az emberiség...


2020. máj. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Trend, 2020.

Egyébként akadnak ott azért valóban poénos videók, de az olyan amiket írsz, valóban irritálóak. Kis nyomorultak szerintem, akik ilyeneket tesznek fel magukról, mivel tehetség 0, közbe azok a mozgások, pucsítások némelyiknél, jó ég. Sablon az összes, de igazából nemcsak ott.. Aki szerint ez jó, azt én gyakorlatilag kerülöm is :D De ennél betegebb dolgok is vannak a közösségi hálón. Lásd Ibff keresők, mikor a kis 12 éves lány benyögi, hogy "pervi" fiúbarátot szeretne. Ilyen lett a világ sajnos, ebben nőnek fel, ezt látják, hasonlóan gondolkozik az összes.

2020. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez lett. Régen ugye tehetség kellett hogy bekerüljön valaki a médiába,zeneiparba. Megnézel egy kilppet, sokkal igényesebb a maiaknál.

Most meg tiktok, mindenki minden szart felakhat akárhová, megnézik x 100 an aztán azt hiszi milyen menő...sablonos szar az egész

2020. máj. 5. 14:14
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos igen. Régebben nekem is volt tiktokom, amint megláttam egy ilyet, azonnal töröltem a fiókomat, és a tiktokot is a telefonomról.
2020. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Régen ugye tehetség kellett hogy bekerüljön valaki a médiába,zeneiparba":


Ismerősök és protekció kellett, vagy ha az nem volt, akkor jó kinézet + el kellett fogadni a szexuális közeledést a managerek részéről.

2020. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!