Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 220 mUI/mL es HCG szint...

Egy 220 mUI/mL es HCG szint egy hettel menzesz elmaradasa utan milyennek szamit? Van ertelme remenykedni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az itt található táblázat szerint rendben van.


[link]

2020. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta h nincs rendben es elhalt a babam :( hagynam abba a progeszteront es varjam a menzit,de nem akarom abba hagyni...van egy olyan megerzesem hogy talan meg van remeny 😥
2020. jan. 23. 15:35
 3/12 A kérdező kommentje:
A verveteles papiron is benne van az ertekbe amibe kellene.Igy nem ertem miert mondta
2020. jan. 23. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hcg vérvételbőp nem lehet ezt megállapítani,legalább 2-3 vervétel kellene, 2 naponta, hogy van-e duplázódás.A doki mást nem mondott, csak a hcg-re alapoz?Én elmennék másik dokihoz, illetve magánlaborba csináltatnék legaláb 2 vérvételt 2 nap eltéréssel.Természetesen én nem vagyok orvos, de ez így nagyon érdekes.
2020. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy kedden csinaltassak meg egyet,de szerinte abba hagyhatom a progeszteront mert nem jott osze
2020. jan. 23. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne add fel a reményt hátha!!!Nem lehet, hogy később volt ovud?Szerintem meg a következő vérvételig ne hagyd abba a progit.De ez csak az én magánvéleményem.A vérvételt ma csináltattad?
2020. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedden csinaltattam,es most mentem vele-merr csutortokre kerte hogy menjek.Igen,en is azon gondolkodtam hogy a kovetkezo vervetel eredmenyig szednem meg.Remenykedek megha azt is mondja hogy nem lehet.Fokepp hogy ket eve hogy probalkozunk sikertelenul,ez lett volna az elso remenyunk es most ez tortent.Nagyon faj ez most neken
2020. jan. 23. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én sem adnám fel, elmennék másik orvoshoz holnap!

Nagyon drukkolok 🤞

2020. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Nekem 850 volt egy 1 hét kimaradás után.
2020. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha nincs előző eredményed akkor a világon semmit nem lehet belőle megállapítani. Nem is értem milyen orvos ez... A hcg érték határai minden héten baromi tágak. Pont azért mert mindenkinek más más ütemben kezd el termelődni.


Mert ha két nappal korábbról lenne egy 210-es eredményed akkor valóban lehetne aggódni. De így még nem!


Szedd csak tovább amit kell. Ebből még bármi lehet.


Viszont valószínűleg belőle a tapasztalat beszél, valószínűleg ő úgy tapasztalta hogy a viszonylag kevés hcg nem jó jel. Szóval azért bizony arra is fel kell készülni hogy esetleg igaza lesz.


Nekem két nappal a késés után egyébként 300 felett volt.

2020. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!