Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb társasági játékok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Favonat pálya
Elektromos autóversenypálya (carrera)
Elektromos modellvasút
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Fa vonat pálya.*


Már azt hittem van olyan, hogy Favonat pálya. Bocsi! Diszlexiás gyerek voltam, így nekem pocsék a helyesírásom, ha magyarul írok. De pont ezért is jobban megértem, ha rosszul írnak valamit. Na és így sem értettem. ;)


Amúgy Activity, dáma, sakk, francia sakk, malom.


A te általad írtak közül pedig, csak az autóverseny volt társasjáték számunkra.

2020. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy a helyesírásról csak trollkodsz mi? Mert már jó sokszor volt ilyen hogy beszóltak, hogy hogyan írok... És a Favonat pályáról mit gondolsz?
2020. máj. 28. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nem is hallottam róla. De annyira, hogy azt sem tudom, hogy írják. ;)


A magyar helyesírásom annyia rossz, hogy kb. nincs is olyan. De legalább a tanult nyelveknél nem volt ilyen problémám.


Én azt hittem a "Favonat pályáról", hogy valami márka a "Favonat". ;)

2020. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most miért kell nagy ügyet csinálnod hogy kinek milyen a helyesírása? Nem tehetek róla, hogy az olvasói látásod :D
2020. máj. 28. 14:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Siettem... hogy az olvasói látásod rossz! :D
2020. máj. 28. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Kis gyerekeknek bíztos jó játék a vonatos is. Bár nem látok benne a társasjátékre nagy teret.
2020. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak kis gyerekek játszanak vele. Jó példa sztem: Aki tejet iszik felnőttként akkor az már kis gyerek? Hiszen csak a kisbabák isznak tejet... És ez nem trollkodás.
2020. máj. 28. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Oda akartam írni, hogy attól még élvezhetti idősebb is vele a játékot. ;)


A tej is érdekes, mert én tízenéves korom óta két decinél többtől hasmenést kapok. A bátyám akivel apám és anyám is közös ő meg 90+% csak azt iszik. Ja és tej, majd tejsavó fehérjével ment neki a legjobban az izomtömeg nővelés. De a bátyám még a mustáros debrecenihez is tejet iszik. :D

2020. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Félreérthető az első szöveg

:D :) De mindegy :) köszi mkinek! Még jöhetnek válaszok.

2020. máj. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!