Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok, mennyi időt...

Fiúk és lányok, mennyi időt töltöttök filmek és sorozatok nézésével, más és tévéműsorok nézésével, youtube-bal, közöségi oladalakkal és más böngészéssel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 19:34
A kérdező szavazást indított:
(Szinte) csak moziban nézek filmeket.
Csak sorozatokat nézek.
Szinte csak YouTube-n nézek videó anyagokat.
Szinte csak közöségi oldalakon vagyok, mást hosszan nem nézek az interneten. Amúgy mi az a TV?
Egyéb, kifejtem:
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam sorozatokat nézni,se tévéműsorokat, ha nézek valamit,akkor az film, és otthon elvagyok vele,nem megyek moziba. Amit YouTube-on, vagy máshol keresek meg.

Volt egy időszak,amikor rengeteget böngésztem a közösségi oldalakat,most már nem olyan intenzíven, mert lefoglal más.

2020. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoktam filmeket, sorozatokat, youtube videókat nézni, tévézni és ritkán megyek moziba és néha szoktam közösségi oldalakat böngészni.
2020. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!