Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem értem a ezt a viccet....

Nem értem a ezt a viccet. Valaki megtudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Hazaérkezik a székely fiú, benyit a házba és földbe gyökerezik a lába. Ott találja a hugát teljesen szétmarcangolva, csupa vér minden. Teljesen feldúlva továbbmegy a következo szobába ahol ugyanilyen állapotban találja az anyját. Kétségbeesetten berohan a következő szobába, ahol ott ül az apja ugyancsak csupa vér, és egy hatalmas vágás van az arcán.

– Mi történt édesapám?

– Hát fiam, bejött a medve szétmarcangolta a hugodat meg édesanyádat nekem meg széthasította az arcomat.

– Úristen! És nem fáj?

– Csak ha nevetek.



2020. jún. 12. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az a poén, hogy a fiú a családtagok elvesztésére értette a ”Nem fáj?” kérdést, az apa pedig saját magáról kezdett el beszélni, hogy a sebe fáj, ha nevet.
2020. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és #1!

Remélem nem kerülök veletek olyan társaságba, ahol viccet kell mondanom. 👏😃

2020. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiú is az apja sebére gondolt, mintha a női családtagok halála nem is lenne fontos, az apja sebe sokkal fontosabb:')
2020. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az apja sebére gondol a fiú, de az a poén, hogy az apja tudja, hogy fáj az arca, ha nevet, ergo azóta már nevetett.
2020. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó most nagyon leesett az a bizonyos tantusz.
2020. jún. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!