Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » YouTube videó ahol egy öreg...

YouTube videó ahol egy öreg szaki alázza az autót, bővebben leírásban?

Figyelt kérdés

Keresek egy videót amin egy srác kamerázza ahogy egy idősebb szaki blamálja a BMW-t hogy a tulaj már hetekkel azelőtt ott hagyta mert drága az alkatrész és még nincs meg a pénz, meg hogy mennyire nehéz hozzáférni a motorházban mindenhez.


Ha jól emlékszem BMW volt, de ez nem biztos.

A videó minősége elég gyenge, gondolom régi felvétel lehetett már akkor is amikor legutóbb láttam.



2020. jún. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neeeem, az egy öreg szaki volt, amolyan nyugdíjhoz közelinek mondanám
2020. jún. 12. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, ez sem az :(
2020. jún. 12. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Oh, pedig azt hittem ez lesz az. Ebben is ugyanaz a szitu, hogy hetek-hónapok óta ott áll a kocsi, mert az alkatrész drágább, mint egy ilyen autó. Plusz itt is szidja, hogy milyen szar hozzáférni mindenhez, és még az idősebb szerelő is stemmelt.


Nekem ez a 2 tippem volt, több ilyen videót sajnos nem ismerek.

2020. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Témájában eléggé hasonlít, lehet a szaki is ugyan az így arcra nem emlékszem, de az egy pár perces videó volt (max 10) és tuti nem ez az autó.

Mindegy, azért köszönöm. :)

2020. jún. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!