Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fogok még tudni valaha írni...

Fogok még tudni valaha írni (történeteket)?

Figyelt kérdés

11 és 15 éves korom között rengeteg ötletem, ihletem volt, amelyek közül a legtöbbet ha nem is tudtam végül megvalósítani, sok időt töltöttem írással, órákig le tudott kötni. 15 éves koromban lehettem a "csúcson", mert egy fiataloknak szervezett íróversenyt is megnyertem. Aztán jött a gimi, megkaptam az első okostelefonomat, és valahogy az egész elszivárgott... 19 éves vagyok, most tartok ott az életemben, hogy úgy be tudom osztani az időmet, hogy szabadidőmben órákig tudnék írni... De hiába ülök le, és próbálok ráhangolódni, semmi nem jut eszembe ami tetszene...

Van egy sejtésem, hogy a telefonozás világában való elmerülés sok ötletelési időt kiölt, dehát általános iskolás koromban is volt már laptopom pl.


Hogyan tudnám újra működésbe hozni az írói vénámat? Egyedül íráskor éreztem eddig a flow állapotát, ezért is esne jól, ha újra tudnék írni.

Jelenleg is vannak ötleteim, de olyan fapálcika lábakon állnak, hogy nem lehetne egy logikus történetvezetést kihozni belőlük... Mit tegyek? Ti mit tesztek, amikor huzamosabb ideig írói válságba kerültök?



2020. jún. 20. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Told meg, elkezd az jönni, majd utólag kireszelgeted az elejét. Vagy bennhagyod, mint ahogy olvasmányaink alapján rengetegen.
2020. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!