Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Random nevű...

Mit gondoltok Random nevű videós munkásságáról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 16. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

A rejtélyeket, eltűnéseket taglaló videóit kedvelem, sok kutatómunkát fektet egy-egy ilyen videójába. Az innen-onnan összeszedett felvételes videóit (pl. 3 videó, amit mai napig nem lehet megmagyarázni)nem tudom értékelni, mivel ezek tartalma ezer és egy helyen fellelhetőek másutt is, semmi pluszt nem tesz hozzájuk.

Egyébként, a hangja néha olyan bátortalan, hogy el kell pár perc, mire megszokom, gondolom sokan emiatt már a legelején leállítják a videót.

2020. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tök fura, mert kommenteknél senki nem írta, hogy nem tetszik nekik a munkássága, ritka az ilyen
2020. júl. 19. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondanám, hogy nem tetszik, csupán az a pár videója, mely "felvételfüzérként" funkcionál, semmi újat nem tudott mutatni számomra. De tízből kb 1-2 videója ilyen jellegű, szóval aránylag bejön az eddigi munkássága. Ugyanakkor nem véletlenül írtam, hogy némely néző valószínűleg a hangja miatt fél perc alatt leállítja a videót, sajnos a környezetemben is volt erre példa, sokan nem a mondanivalóra koncentrálnak, inkább gyorsan ítélkeznek egy-egy alkotóról pusztán a hangszíne alapján.
2020. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Pár videóját láttam, régen tvbe néztem ilyen tartalmakat de most már nem nagyon :c
2020. júl. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

feliratkoztam rá, de egyetértek az itt elhangzott kritikákkal. sok felvételt máshol is meg lehet találni, illetve sokszor ott is hatalmas rejtélyt lát, ahol nincs, vagy már kiderült az adott videóról, hogy átverés.


ennek ellenére szeretem.

2020. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Melyik videóról derült ki, hogy átverés?
2020. szept. 17. 08:34
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Most iratkoztam le róla, az állandó hisztijeiből lett elegem, meg abból, hogy olyan videókat rak fel, amit mások 50x felraktak, csak ő alárak drámai zenét, és kész.


Most felrakott egy elég videót "félelmetes Budapest" címmel, amiben az éjszaki Budapestet mutatja meg szintén drámai zenével :D

Sok nézője érthető módon dislike-olta, erre megint bedurcizott, és lekezelően odaírta, h "sokaknak nem jött át". :DD


paul street-et is többre tartom, ő legalább nem veszi annyira komolyan magát.

2021. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
elég ócska videót*
2021. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

7-es válaszoló:

Én is nemrégiben iratkoztam le róla hasonló okok miatt, mondjuk nálam már az is kiverte a biztosítékot, mikor minecraft szerverrel próbált több tagot bevonzani - ami ugyan nem valósult meg, de nekem már a gondolata is olyan... random-idegen(?).

Mondjuk speciel én nem tartom többre Paul Street munkásságát, az ő videóit jóval felületesebbnek találtam, kevesebb utánanézéssel készülnek - random legalább valamelyest utánanéz a dolgoknak, és legalább szóban megjelöli egy-egy forrását, amiből dolgozott (pl. az eltűnt római légióról szóló videójához általam is ismert és tényleg hitelesnek tartott könyveket használt fel), viszont lassacskán kezdem azt érezni, hogy kevesebb háttérmunkát fektet egy-egy videó elkészítésébe (és nem csak a Budapestesre gondolok). Remélem, abbahagyja a "durcizást", ahogy mondtad, és megmarad a mostani "egyszer nézhető" szinten, de lejjebb már ne adjon, legalább emberileg ne.

2021. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

valóban felületesebbek Paul videói, de ő legalább nem hisztizik, és helyén kezeli a saját munkásságát.

GV Coopert és Paxelt szoktam még nézni, ők még normálisak.


„mondjuk nálam már az is kiverte a biztosítékot, mikor minecraft szerverrel próbált több tagot bevonzani”


olyan is volt, h beszólt tavaly az ellenzéknek a youtubeon (h mi szükség volt erre ott, nem tudom), aztán

mikor jó páran leérvelték, jött megint a hiszti, magyarázkodás.

aztán újradolgozott pár régi videót, most meg jött ez az éjszakai videó, ami vér ciki volt. a nézettségen is

látszik, h lejtmenetben van már a csatornája.

2021. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!