Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek az Arnélküli...

Szerintetek az Arnélküli Manus (Dumaragu) vagy Freddy D (Jatekpartizan) a jobb videós? Melyik videós munkásságát tartjátok jobbnak?

Figyelt kérdés

Itt jegyezném meg hogy tudom hogy Simon (Dumaragu) abba hagyta tavaly márciusban a videózást, illetve Freddy is nagyon ritkán tesz fel egy-két videót,és azok sem már az öreg rossz pc játékok.

Én az idáig befektetett munkájuk alapján kérdezem hogy amitt idáig tettek le az asztalra,az alapján számotokra melyik a kedvesebb youtuber?



2016. febr. 24. 02:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő visszavonult és teljesen más kategóriában dolgoztak. A dumaragu egy sima vlog volt egy átlagosnál humorosabb fazonnal, ami érdekessé tette, hogy ahelyett, hogy valaki beállt volna egy kamera elé, animációval oldották meg a dolgot.


Freddy pedig egy átlagosnál érettebb gameplay videós volt, aki történetesen szar játékokkal foglalkozott, amikből egyszerű viccet csinálni, az átlag pedig inkább a divatos játékokra megy rá.


Valamiben átlag felettiek voltak és olyasmit csináltak, amit mások nem (volt egy eredeti ötletük), ez hozta meg nekik a sikert. Befektetett munka alapján szerintem Freddy magasabb színvonalon dolgozott és ő tudta, mikor kell abbahagyni, Simon próbálta erőltetni, és ez nagyon érződött.

2016. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyetértek,habár nekem mai napig Simon a kedvencem:)

De Freddy Is nálam a 3. a topp 3-ban:)

2016. febr. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!