Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buliból le szeretném vágni a...

Buliból le szeretném vágni a hajam, barátaimat kértem meg rá de ők nagyon nem támogatják. Közép iskolás srác vagyok viszonylag hosszú hajjal, de jó lenne a változás. Valaki csinált már hasonlót? Lányokhoz is szól a kérdés :D

Figyelt kérdés

Hogy mindenki ellenezte de még is megtettétek?

Megbántátok?



2020. júl. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ez a szándékod, akkor fogod magad, bemész az első borbélyüzletbe, és kérsz egy kopaszra nyírást + fejborotválást. Ehhez semmi szükséged nincs mások beleegyezésére.
2020. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem muszáj magad tar kopaszra nyíni. A haj arra való, hogy megvédje az agyat az időjárás viszontagságaitól. Abban viszont van igazság, hogy válassz az egyéniségednek megfelelő frizurát és menj fodrászhoz! Ha nem tudod eldönteni, milyet szeretnél, kérd meg a fodrászt, hogy ajánljon neked illő (a fejformádnak megfelelő) hajformát.
2020. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Habár lány vagyok, de egy éve a hátam közepéig érő hosszú hajam volt. Kitaláltam hogy levágatom, mindenki azt mondta hogy semmiképpen se. Aztán én azért is levágattam. Imádom, azóta sem kezdtem el visszanöveszteni. Szerintem mindenképpen próbáld ki a rövid hajat is. Ez úgyis csak haj, visszanő.
2020. júl. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!