Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb ppt téma?

Mi a legjobb ppt téma?

Figyelt kérdés
Hello. Szeretnék egy jól elkészített precíz ppt-t készíteni, de nincs ötletem. Igazából ez most nem a legaktuálisabb, de jobb később mint soha, Tehát volt pár ötletem, ami szerintetek jó lenne? (színeszekről/énekesekről, drogok/dohányzás) nem tudom... valami nagyon érdekes nagyon jó témát szeretnék. Van ötletetek?

#téma #PPT #legjobbötletek
2020. júl. 21. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Mire kell ez a ppt?
2020. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából tavajra kellett még a vírus előtt, etikára, de nem került sor az előadására, és én el se készítettem, de jövőre ezzel fogjuk kezdeni, szóval most megjött a kedvem az elkészítésére...(szabadon választott téma)
2020. júl. 21. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs jó válasz.

A PowerPoint egy eszköz, amivel bemutatót, előadást készíthetsz egy adott témáról. Mindegyik téma egyformán jó vagy rossz. Ha én mondjuk egy biológus vagyok, és a retrovírusokról tartok előadást, akkor nyilván arra az előadásra a retrovírusok a legjobb téma. :) És óriási bukás lenne, ha mondjuk a veterán autókról készítenék bemutatót. De ha a veterán autós klubban kell előadást tartanom, akkor meg pont, hogy az autós téma a nyerő, és a vírusos nem annyira. :)

2020. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!