Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudom tudom sok az ilyen...

Tudom tudom sok az ilyen kérdés és már unalmas de ezt nem találtam meg sehol és kíváncsi lennék. Ugye a marvel univerzum egyik legerősebb karaktere Thanos mármint a "gonoszok" közül vs Darth Sidius a sith sötét nagyura. Melyikük nyerne?

Figyelt kérdés
Thanosnak nincs meg a végtelen kövek egyike se.

2020. júl. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha Sidiousnak van kardja akkor egyszerűen darabokra vágja szerintem
2020. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van távolság a két karakter között, Sidious dominálni fog az Erővillámokkal és a Telekinézissel. Ha fizikai kontaktra kerül sor akkor pedig kettécsapja a fénykardjával, Thanos fegyverei nem a leghatásosabbak a fénykarddal szemben.
2020. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen meg ha belegondolok palpi papa egyszerűen túl erős nem csak a villámok meg az erő használata teszi hanem a hatalmas nyugotság olyan szinten nyugodt sokszor hogy az arca konkrétan kifejezéstelen.
2020. júl. 25. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Darth Sidious győzne.
2020. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Darth
2020. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sidiousnak egy csettintés kinyírni Thanost.

Csettint egyet, rámutat Thanosra, elindulnak a csillagrombolók, és leamortizálják az egész bolygót ahol Thanos van. Vagy megy a Halálcsillag, és porrá lövi az egész csillagrendszert.

2023. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!