Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire gyűjtsek pénzt vagy...

Mire gyűjtsek pénzt vagy milyen hobbit találjak magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagyon hosszú munkanélküliség után úgy néz ki, hogy jövőhéttől lesz végre rendes munkám. Korábban mindig elköltöttem a pénzt ahogy jött és végére mikor nem volt munkám alig maradt. Nos ezt a munkahelyet szeretném megtartani jó sokáig. Hogy ne menjen el teljesen az életkedvem milyen hobbit keressek, vagy egy nagyobb dologra gyűjtsek? Most is vannak terveim mint szobafestés, laptop, mobil és egyebek de szeretnék még gyűjteni, hogy legyen egy nagyobb összegem. És utána ha megvan az a nagy dolog akkor majd költök kisebbekre. Ti mit vettetek nagyobb összegekért? Gondolok itt tv-re, akár drágább berendezési dolgokra vagy akár egy komplett házra? Hobbi szinten meg régebben kirándulni szoktam busszal kereszanyámmal, és lehet újra fogunk majd ha a vírus ugye eltűnik. De itthonra is kéne valami. Énekelni nem tudok bár ismerőseim is mondták, hogy szép hangom van bár kétlem. Hangszeren nem tudok játszani, bár akarok venni majd egy kalimbát és megtanulni azt. Mit gondoltok?



2020. júl. 31. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak takarékoskodj, ne konkrét célra, úgyis mindig lesz valami amire elmegy. A hobbi meg nem úgy megy, hogy eldöntöd, hogy mostantól ez lesz. Érdekel valami és foglalkozol vele. Gondold át pl, hogy milyen tv-műsorokat nézel. Főzős csatornát? Kezdj el főzni. A csillagászati ismeretterjesztőket? Vegyél egy teleszkópot. Valahogy így.
2020. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingatlant. Műszaki cikket szinte egyáltalán nem veszek. Lehet nyaralásra gyűjteni, különórákra.
2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kalimba nagyon drága, szerintem járj majd be a zeneiskolába gyakorolni. A Magyar Rádió folyosóján láttam néhányat.
2020. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!