Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én tudok 20 okot amiért...

Csak én tudok 20 okot amiért megbotránkoztat az újszegedi strand?

Figyelt kérdés
Én már 15 éve undorodom tőle. A majsai strandon nőttem fel.ott minden van.újszeged..már tizenévesen ha mentünk és nincs 40 fok,akkor fagyoskodunk a vizben.ötévente egyszer voltam,de most se változott.mindig ujra megfagyok ha bemegyek abba a 2 medencébe ami van.de hogy a gyerekeken spórolnak,pici 1-2 éveseket is hidegvizbe kell rakni,de fejük forró mert egy napernyő sincs se csuzda a vizben semmi.ja bentibe van,de duplaár mintha két strandra fizetnék,a többi strandon a benti is benne van az árban.fák helyett fizetett napernyők,a vizben 100 ember kuporog egy pici tető alatt,a 3 évesem a hátamon úszott a gyerekmedencében,1 gyerek volt még,de kiküldtek,hogy hagyjam meg a gyerekeknek a medencét,mintha nekem lett volna élvezet,igy a fiamat küldte ki,mert igy ő se akart,bezzeg mikor két anyuka kalapban szelfizgettek benne,pont nem volt ott a csávó.a sípolások percenként mindenkire,már megmozdulni alig mertem,az hogy egy krumpli meg kiskóla 2500 ft oké,mindenhol ez van,de gépfagyi 300,asztalok tele,meg árusok direkt a kapunál játékokkal,jó dràgák,bentibe 3km-t kell menni a folyosón.zene sincs.omló falak,megértem hogy rajtunk sporolnak mert igy is millió ember megy.egy lufidobálás volt,ami jó,de újabb hisztire adtak okot a gyerekemnek,direkt a kamaszoknak dobálták le hogy fotózhassanak reklámnak.a karórás belépőt rühellem mindenhol ez van már,de itt,sose tudom bezárni a szekrényt vele.máshol igen.vagy béna vagyok.és a karóra miatt a 3 évesemet előre kicsukta már az utcára hirtelen,mert egyből a főút kocsikkal,kiszaladhatott volna amig nem enged ki a kapu engem,hogy volt ennyi esze.elég hülye rendszer.
2020. aug. 5. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Sok helyen jártam már cserkeszőlő,csongrád,vásárhely,gyerekkorom óta,mindenütt óriás sakk,meg játékok kint ,majsán meg tényleg minden. És ugy látom mindenki élvezi azt a 2-3 hideg medencét szegeden. Én vagyok hülye?
2020. aug. 5. 16:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Koszi hogy leirtad hogy miert ekkora f0s hely ez a strand. Ez nem tudom, miert kellett, hogy kerdes legyen, de oke.
2020. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!