Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbieszközt szerezzek be?

Milyen hobbieszközt szerezzek be?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözünk, szóval új szobám lesz. Szeretnék ezáltal egy új benti hobbit is elkezdeni, mivel valószínűleg lesz elég üres hely a leendő szobámban.

Ötleteket szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Írhattok bármit, amit érdekesnek találtok, néhány példa, mert nem tudok jobbat: zongora, ps4, bordásfal, bokszzsák, távcső, karaoke-felszerelés, stb. Előre is köszi :)



2020. aug. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj terepasztalt.
2020. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a konzol tényleg nem rossz ötlet, akár ezer órákig is el lehetsz vele ha hajlandó vagy időt és pénzt rászánni.

Öcsémnek volt boksz zsákja, igen ronda lett ahogy lóg és nem is használta annyiszor mint ahányszor eredetileg tervezte volna.

Esetleg igen, a terepasztal sem lehet hülyeség.

Miniatűr fotó stúdió? Ha lenne nekem egy helyem hozzá én nagyon élném.

A karaoke meg szerintem csak akkor jó ha van is kivel csinálnod, pl aránylag gyakran tartasz HB-ket

2020. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Konzolom már van amúgy, csak azért beírtam példának. :D De igen, tényleg jó kis időtöltés, csak bővíteni szeretném a hobbijaim listáját.


A terepasztal nem rossz ötlet, habár nincs sok ötletem hozzá, majd még utánanézek. :)


Miniatűr fotó stúdióról pedig még nem is hallottam, szóval köszi azt az ötletet is.

2020. aug. 13. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!