Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválokon vannak normális...

Fesztiválokon vannak normális mosdók? (tehát nem toi toi vécék)

Figyelt kérdés

máj. 13. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik fesztivál.


Ha a helyszín az év többi részében fogad embereket, akkor lesznek ott fix létesítmények, mint pl egy csempézett fürdőszoba/WC.



Ha a fesztivál helyszíne az év többi részében egy rét, akkor logikusan nem lesz ott csak úgy kinn a jajgatánban egy slozi.


De sok fesztválon van olyan, hogy nem sátrazol, hanem valami bungalót bérelsz pár haverral, ott lesz normál fürdőszoba, wc, vezetékes víz.



De természetesen olyan több napos sátras fesztiválon, ahol az emberek ott alszanak, ott lesz fürdési lehetõség is, ezek álatlában ilyen nagy ezüst konténerek, csappal zuhannyal, tükrös tollászkodó részleggel.


Meg hát ki lehet ám menni a fesztivál területén kívülre.

Én pl Hegyalján a fél napot valami borospincében voltam, ami a falu része, és teljesen kultúrált wc volt. (Persze részegen pisilni a ToiToi is jó).

máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés, általában telepített van.
máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!