Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet eladni egy YouTube...

Hol lehet eladni egy YouTube csatornát? Hol lehet potenciális vásárlót találni rá?

Figyelt kérdés
Életmód, divat és utazás témákkal foglalkozó YouTube csatornát szeretnék eladni, hol találok erre leginkább fizetésképes és potenciális célközönséget?

2020. aug. 14. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltudsz mutatni videonként ~10ezer nézőt akkor bárkinek aki ilyeneket csinál de a kutya sem nézi.

Azért youtube csatorna csináláshoz nem kell diploma, sőt elég ha betüzve olvasol... csak a nézőszám számít ha jön a youtube reklám szerződés akkor sinen van a csatorna,addig fabetkát sem ér.

2020. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Épeszű ember nem vesz meg iylesmit. Jobb esetben csak tisztában van vele, hogy bármikor vissza lehet venni, rosszabb esetben meg azt is tudja, hogy a google is bármikor tilthatja.
2020. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

mint termék érteksithető. Ha az eladó bármikor visszaveszi az lopás.

A google a helyet adja, xarikrá hogy kereskedsz vele vagy sem amig elfogadhato a tartalom rajta. De ott a probléma amit az első ír,hogy bárki tud csinálni egyet.



Na most ha Anna eladja Èvának akkor abbol csak annyi látszik,hogy cserélödött yt-ber a guglinak tudni a sem kell rola. Amikor Anna rájön,hogy mekkora létöl esettel akkor van a gond.

Hogy szerzi vissz a ha Èva nem akarja eladni?

Leginkább sehogy. Vagy feltőri a fiokot és Éva feljelenti.

Pereskedés és csak ekkor lép a gugli aki törli,felfűggeszti a csatornát. Ha vot adás-veteli akkor Anna bukta dolgot...de igazi rábaxás nincs mert csinál másikat. A pereskedés pedig nem a csatornán fog menni igazábol,hanem az ötleten. Mert szellemi termék is értékesithető pl: a valoság show-ok.

2020. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Paraszti ésszel gondolkozunk. Én megkérdeznék 2000 embert abból max csak 1 venné meg ha nem több. Ha valaki vesz egy XY youtube csatornát akkor inkább a leiratkozás fog lemenni és ha az új nézők rátalálnak akkor nagyvalószinüleg néznek 2 videót azt szevasz. Na most kérdezheted miért iratkoznának le az emberek? Mivel azért iratkoztak fel hogy azt a személyt lássák ne egy másik random embert.
2020. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nem az youtube-er személye miatt nézem a videot,hanem mert érdekel,informativ,akármi. Ha változik az aki ezt előadja,csak annyiból érdekel,hogy milyen lesz a tartalom minőség. Ha az változatlan vagy jobb akkor tovább nézem. Ha romlik akkor leiratkozok.
2020. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Harmadik, akkor ajánlom olvasd el azokat a bizonyos felhasználási feltételeket. A fiók a goole-é, csak a feltöltött tartalom jogtulajdonosa vagy, nem a fióké.
2020. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

3vagyok.

Ismétle:"A pereskedés pedig nem a csatornán fog menni igazábol,hanem az ötleten. Mert szellemi termék is értékesithető pl: a valoság show-ok".

2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értetted meg a lényegét, de mondom, olvasd akkor el... de nem fogod mert hosszú, és apróbetűs. A feltöltött tartalom jogaival rendelkezik, azt eladhatja, de amgát a fiókot nem. Az a google tulajdona, és a yt felhasználó csak használja a szolgáltatás, de nem tulajdona, így nem is kereskedhet vele.
2020. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érted. Mint ìrtam:...nem a csatornán fog menni igazábol,hanem az ötleten... az ötlet megvalósitás maga a tartalom.
2020. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, én még annál a résznél tartottam, hogy hivatalosan el sem adhatja.
2020. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!