Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg érdemes azért fodrászh...

Tényleg érdemes azért fodrászhoz, kozmetikushoz-körmöshöz járni, hogy az ott hallott történeteket hallgassa az ember?

Figyelt kérdés
Mert egy ismerősnek azért hiányzott a fodrászhoz járás, mert szereti hallgatni, hogy miről beszélgetnek a nők.

2020. aug. 17. 05:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagyon jó leány barátom mesélte, hogy a körmét magának is meg tudja csinálni, csupán pletyizni jár a körmöséhez.
2020. aug. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont utálok beszélgetni vele, de azért is, mert van egy furcsa stílusa a fodrászomnak, nagyon lobbanékony, ami látszik abból, ahogy néha a vendégeihez szól vagy amilyen stílust felvesz néha beszélgetés közben. Az a nagy mázlija, hogy mindig remek munkát végez, különben már rég ott hagytam volna.


De alapjáraton sem vagyok nagy dumás olyan emberrel vagy olyan emberekkel akihez havonta egyszer elmegyek, hogy csinálja meg a hajamat.

2020. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!