Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdekelné az embereket Magyaro...

Érdekelné az embereket Magyarországon egy törökországi élettel foglalkozó YouTube csatorna? Bővebben a kérdésben.

Figyelt kérdés
Törökországban élek évek óta, és külföldi csatornákon látom, hogy 'nemzetközileg' van sikere az ilyen tartalomnak, pont ezért gondolkoztam el rajta, csak nem tudom, hogy a magyar közönséget ez mennyire érdekelné. Sokat utazunk országon belül, azokat is mindenképp megmutatnám (ezek olyan helyek, ahova átlagos turista nem igazán jutna el), illetve beszélnék a hetkoznapi életről, szokásokról, tabu(bb) témákról, vallásról is. Mennyire érdekelné ez az embereket szerintetek?

#Törökország, Törökorszagban, török, iszlám, YouTube, csatorna
2020. aug. 27. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Törökország engem feltétlenül nem érdekel annyira, de ha mást érdekel annyira, mint amennyire engem például más országok, akkor már érdemes szerintem belevágni:)
2020. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2020. aug. 27. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a tényleges ismeretterjesztő-utazás-életmód csatornák száma, biztos lenne rá érdeklődő, főleg ha idegen kultúrákat, helyeket mutat be. Sok százezres nézettsége persze nem várható akár huzamosabb ideig sem, azt a trash videósok elviszik a nulla energiabefektetésű és tartalmú meg szponzorációs videókkal és kamu drámákkal, amikre a gyerekek vevők, maximum a 8-15 éves korosztály.

De én valahogy azt érzem, hogy a fiatal felnőtt vagy idősebb korosztályt nem szolgálja ki elég értelmes tartalom, erre pedig az általad említett téma pont jó lenne.


Pozitív példaként Lengyel Olgát mondanám, 1 év alatt lett 17 ezer feliratkozója és átlag 3-4 ezres a videónézettsége, de amit csinál az teljes mértékben értékes tartalom (ráadásul úgy, hogy lengyelként magyarul adja elő).

Vagy Hungarian with Felsmak, ami viszont 1 év alatt 150 feliratkozónál jár és alig három számjegyű a nézettsége, de az az informatív tartalom (magyar nyelvtan) és stílus amiben csinálja, szintén megismételhetetlen.


Tehát nem csak a számokból kell kiindulni, mert lehet bármilyen kicsi, ha amúgy képes a nézőt inspirálni, edukálni.

2020. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a részletes, építő választ! :)
2020. aug. 27. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mennyire erdekelne az atlagot, de engem nagyoon:) ha elinditod a csatornat, akkor kerlek jelezd itt vagy privat uzenetben:)

Sok sikert!

2020. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne
2020. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelne.
2020. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!