Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lett Paul Streettel és...

Mi lett Paul Streettel és Pollával?

Figyelt kérdés

Volt Pollának egy videója, amiben Paul Streetről beszélt, aztán Paul Street a livejában megtudta, hogy Polla nézi őt, ekkke még Paul azt mondta, hogy nincs semilyen kapcsolatban Pollával.

Utána viszont felvették a kapcsolatot, Polla kitett egy insta sztorit arról, hogy Pule ott van nála és gofrit sütnek.

Aztán azóta nem is hallani felőlük, Polla a napokban tett ki egy videót arról, hogy nagyon rossz a mentális állapota és pánikbeteg.

Akkor ennyi volt a barátságuk?

Szerintetek tartják a kapcsolatot?

Paul Street tudta, hogy Polla pánikbeteg?



2020. szept. 8. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Ezért rúgtak ki az iskolából - YouTube

www.youtube.com › watch

2020. ápr. 25. - Your browser does not currently recognize any of the video formats available. Click here to visit our frequently asked ... Paul Street. Paul Street.


Mi a péló van a csatornámmal - YouTube

www.youtube.com › watch

2019. aug. 5. - Your browser does not currently recognize any of the video formats available. Click here to visit our frequently asked ... Paul Street. Paul Street.

2020. szept. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem voltak barátok, együtt sem voltak soha, esetleg Polla többet akart, Ati max egyszer-kétszer (inkább egyszer) meghúzni és szevasz. Zsomborék lógnak vele néha, Ati olyankor soha nincs ott, viszont Polla még mindig követi Ati privát instáját. (Ati soha nem követte Polla bármelyik oldalát, hacsak nincs neki valami titkos privátja)
2020. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyszer együtt főztek vagy ilyesmi. Polla kirakta sztoriba, hogy Ati gofrit süt nála
2020. okt. 19. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Tudom. Akkor sem tudom elképzelni, hogy Ati hirtelen megkedvelte Pollát, az a csaj minden egy személyben amit Ati ki nem állhat. Szerintem egyszer volt 👉👌 és ennyi. Polla nem olyan lánynak tűnik akit nagyon nehéz megkapni, rávenni a szexre, úgyhogy miután ez megvolt (talán pont a gofrisütés után), kétlem, hogy Ati bármilyen folytatást akart volna. Amúgyis az ő dolguk, senki másra nem tartozik.
2020. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De Pollának barátja van. Ati ezek szerint olyan, aki megkur valakit és ennyi?
2020. okt. 19. 22:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Aztán lehet, hogy túlgondoltuk és nem is volt köztük semmi csak beszélgettek és ennyi.
2020. okt. 19. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Pollának nincs barátja. (ő nem mondta a fanjainak) Legalábbis akkor biztos, hogy nem volt, amikor Ati ott volt nála. Nem biztos, hogy olyan fiú (eleve honnan tudhatnám?), de őszintén, szerinted sok közös van benne és Pollában? Érdekes, hogy a liveban, amiben mondták, hogy Polla egy videójában azt mondta, hogy csak őt nézi magyarok közül, akkor Atin látszott, hogy kifejezetten kellemetlenül érzi magát, hogy Polla szereti a videóit. Utána hirtelen kommentelt Polla videója alá, hogy "Ezer csók 💚". Gondolom meglátta a lehetőséget, és élt vele. Polla feedjének a 90%-a csak a segge. Tehát kérdésedre a válaszom : Nem, szerintem Ati nem használja ki a nőket, csak a ribiket, a magukat könnyen odaadó lányokat. Én meg is értem, jól tette. Gondolom ha talál egy normális lányt, akkor vele normálisan kiépíti a kapcsolatot és nem csak egyéjszakás lesz belőle
2020. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.Nem hiszem, hogy sok közös van Atiban és Pollában, de az az igazság, hogy ebbe nem látunk bele teljesen, tehát, attól, hogy teljesen más tartalmakat készítenek még lehet, hogy van egy csomó közös pontjuk. Mellesleg Polla Zsombival és Sancival és együtt lóg, de velük szerintem még annyi közös tulajdonsága sincs mint Atival (legalábbis abból ítélve, amit látunk) Aztán ott van az a tény is, hogy attól még, hogy nincs bennük sok közös még lehetnek barátok, lóghatnak együtt stb.

2. Ati reakciója a liveban számomra rejtély. Az első reakciója az volt, hogy elmosolyodott, teljesen úgy tűnt, mint akinek tetszik, amit épp olvasott, de utána meg azt mondta, hogy "erre mondja azt az ak26, hogy kellemetlen" ami meg arra utal, amit leírtál 7-es.

3. Szerintem elég erős dolog kijelenteni azt, hogy Ati szexelni akart Pollával, lehet, hogy csak ismerkedni akart (hátsó szándék nélkül), és még erősebb kijelenteni vagy úgy beszélni róluk, mintha összefeküdtek volna, miközben valószínű, hogy erről szó sincs, csak beszélgettek és ennyi, nem több.

4. Nekem Polláról nincs sok véleményem, nem vagyok fanja, viszont a gyűlöletet sem teljesen értem az ő irányába. Az, hogy "mutogatja a fenekét" szerintem csak arról szól, hogy büszke, mert elérte az álom alakját rengeteg edzés árán és egy edzős kép/videó nem ugyan az, mint egy közönséges fenékmutogatás, de, ha erről is lenne szó, attól még lehet, hogy jó fej csaj és okos is.

Azt meg pláne nem tudhatjuk, hogy Polla mennyire könnyűvérű és lehet, hogy nem is akarna semmit Atitól csak kedveli, mint videóst vagy mint embert.

#7 Ne érts félre nem ellened akarok beszélni, csak én full más szemszögből látom ezt az egészet ❤️ de kíváncsi vagyok a többi véleményedre is.

2020. okt. 22. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megértem, hogy más a véleményed, nincs harag ☺️ Akkor reagálok a pontjaidra.

1. Igen, jóba lett Ati haverjaival, fogalmam sincs őket hogy ismerte meg, de az érdekes, hogy Ati nem volt ott mikor Polla Sanciékkal lógott, mert feltételezem miatta ismerték meg Pollát. Szerintem már inkább Zsomborral van jóban.

2. Lehet azért mosolyodott el mert meglátta a lehetőséget vagy mert annyira cringelt, nem tudom, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy neki nem cringe Polla, Vicc Elek kategória csak lányban, a magyar youtube női oldaláról szerintem ő az egyik leggázabb. Kiemelném, kb 5 éve, 12-13 éves koromban én is néztem az Anett és Ancsát, imádtam őket, akkor még nem tűnt cringenek, mivel 12 éves voltam, de azóta "felnőttem", ezt viszont nála nem látom, pedig idősebb is 2 évvel, mint én. A videói leragadtak az 5 évvel ezelőtti szinten, csak a külseje változott. Nem tudom, hogy ez most azért van, mert azóta is csak a 12-13 évesek nézik és hozzájuk szólnak a videók, vagy valóban ilyen gyerekes maradt. Nem rég meg akartam nézni pár videóját mikor volt ez az Atis dolog, hogy ne látatlanban alkossak róla véleményt, de egyszerűen nem ment, 2 percnél tovább nem tudtam nézni, mert kb. már fizikailag fájt, annyira kínos volt. Mintha egy idióta vagy egy 6 éves lennék, úgy beszél a nézőihez.

3. Igazad van abban, hogy lehet, hogy elkezdtek beszélgetni és kiderült, hogy van bennük közös, meg Polla nem olyan, mint a videóiban, viszont eléggé meg lennék lepődve, ha egy fiatal felnőtt fiú nem akarna lefeküdni egy olyan lánnyal, akinek ilyen teste van. (nekem egyáltalán nem tetszik a teste, aránytalan, de ahogy látom a kommentek alapján sok fiú csorgatja rá a nyálát) Attól független, hogy Ati nem osztja meg kivel van együtt, kivel kavar stb, attól független van pár kép/videó amin lányokkal van akik ölelgetik vagy csak szimplán velük bulizik stb, ő is egy átlagos fiú.

4. Abban is igazad van, hogy azért ez még a jobbik eset, mert több év kemény munkája, nem csak egy egyszerű plasztikai műtét, azért nem egy szint Zsebibabával pl. Az, hogy könnyűvérű, azt pedig onnan gondolom, hogy szoktam nézni milyen kommenteket likeol. Pl. Mikor egy padon ül a képen akkor olyan kommenteket is likeol, mint pl. "Lennék a pad 😜😉" Én az ilyeneket inkább tiltanám, a hányinger kapna el.

Dolgok, ami miatt nem kedvelem: - Átveri az imádott pumpumkáit, olyan lehúzásokat művel, amihez egy jószívű embernek nem lenne arca. Pl. A bubble tea nem finom, de cserébe rohadt drága, akkor az About you-s 6 millió reklám... Aminek az volt a lényege, hogy őrült akciók vannak, de azt nem mondja, hogy máshol teljes áron kerülnek annyibe a ruhák mint ott őrületes akciókkal. Ez viszont a legtöbb influencerre igaz, tehát ez nem személyesen ellene irányul. Persze mindent a pénzért, csak akkor ne kamuzza be hogy mindennél jobban szereti a pumpumkáit.

-Már az Anett és Ancsás csatornán is sokan írták, hogy csak Polla miatt nézik a videókat meg Polla sokkal szebb, Anett unalmas stb, ez Anettnek rohadt szarul eshetett, és nyilván erről nem tehet Polla, de semmit nem tett ez ellen. Aztán mikor Anett kilépett (teljesen megértem, én már előbb kiléptem volna) akkor a videóban sírt Polla, nem mondom, hogy műsírás volt, de kivághatta volna, mert így tisztára úgy tűnt, mintha még Anett lenne a hibás. Arról meg egyáltalán nem is beszélt, hogy annak, hogy ő volt mindig a középpontban, köze lett volna ahhoz, hogy Anett így döntött, pedig szerintem ez egyértelmű.

De hogy pozitív gondolatokkal zárjam:

-Az egy jó dolog, hogy annak ellenére, hogy ő sportos, nem nézi le a ducibbakat, nincs velük baja és elmondta, hogy mindenkinek olyan alakja legyen amiben jól érzi magát.

-Motiválja az embereket

-Pozitív személyiségű, legalábbis a követőinek ezt mutatja, és ennyi bőven elég, mert biztos rájuk is hatással van a pozitivitása

-A sok dolga ellenére próbálja életben tartani az Anett és Ancsás csatornát, ahonnan jött


Remélem sikerül ezzel kicsit jobban összecsiszolni a véleményünket, neked sikerült rávilágítani pár dologra ❤️

2020. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PolarizedBear válasza:
2022
2022. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!