Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom itthon,...

Nagyon unatkozom itthon, nincs kedvem sok mindenhez, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nincs munkàm jelenleg de a héten úgy nèz ki kapok munkát. Eddig is nagyon unatkoztam. Itthon csak lapzopozok szinte. Néha rollerezek de ennyi. Terveim vannak de nincs kedvem hozzàjuk. Remélem amint újra dolgozni fogok akkor csak visszatér az eletkedvem, mert sajnos majdnem 1 éve vagyok munkanélküli és pénzhiányos. 23 vagyok és nincsenek barátaim, párkapcsolatra se vágyom. Tervben van egy macska de nem tudom, mi lesz majd utána. Megéri e vagy nem. Mire gyűjtsek majd ha sikerül munkát találni? Terveimben van az elköltözés is a szülőktől de ez még csak terv, majd ha rendesen dolgozok akkor csak lesz valami eredményem. Mit csináljak, hogy ne unjam szét magam? Néha barátnőm áthív magához ezzel el telik a nap de utána napokig unalom van. Ő az egyetlen barátom aki iskola után is érdeklődik irántam Milyen hobbik vannak amiket ti is csináltok unalmotokban?

2020. szept. 17. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:
62%
Animézek.
2020. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!