Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell eldolgozni a...

Hogyan kell eldolgozni a hímzőfonalat a hímzés végén?

Figyelt kérdés
Pólóra szeretnék hímezni, de aggódom, hogy ha csak áthúzom a szálak alatt es elvágom akkor nem fogja bírni a mosást. Hogyan tudnám szakszerűen és tartósan eldolgozni?

2020. szept. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy apró csomót rakok rá, majd a szálat áthúzom az öltések alatt.
2020. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Podonyi válasza:

Hát nekünk a szakkörvezető azt mondta, hogy: "Igazi kézimunkán nincsenek csomók." Ezzel nem az előző válaszólót akarom helyteleníteni, csak azt mondom, hogy nekünk így kellett megoldani. Én az öltések alatt vagy háromszor oda-vissza áthúztam, mert én is féltem, hogy nem bírja a strapát. :D


Láttam, hogy a kérdés viszonylag régi, de úgy gondoltam, hátha az eljövendő alkotásokhoz ezzel egy kicsit hozzájárulhatok.

2021. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van egyébként. Elvileg tényleg nem lehet rajta csomó. Viszont én félek, hogy a több hetes munkáim kibomlanak.😅 Egyébként riselek és abban a kézi hímzés csomóin kívül hű vagyok a regi szokásokhoz.
2021. ápr. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!