Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmentem a morrisons2 ba es...

Elmentem a morrisons2 ba es hirtelen nagyon elengedtem magamat. Belekeverhettek valamit az italomba?

Figyelt kérdés
Baratnom van sose jutott volna eszembe az hogy megcsalom... az este folyaman tancolgattam megittam 3 whiskeykolat es hirtelen nagyon elengedtem magamat... egyszeruen beindultam utana illetve minden lanyt megneztem majd amikor hazaertem szexualis almok tortek ram. Amikor buliba voltam kiakartam menni wcre es egyszeruen kaprazott minden forgott minden alig tudtam becsattolni az ovemet. A hataraimat ismerem mert sose ittam le magamat illetve 3 whiskey kolanak szerintem nem kellett volna megartania. Es eszmeletlenul csajozni akartam majdnem ott colram hogy megcsalom a baratnimet de ilyen sose jutott volna meg az eszembe. Belekeverhettek valamit az italomba? Ha igen mit?

2020. szept. 17. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen bele. Whiskeyt. Minek iszol ha nem bírod...

Ez a beledobtak valamit a piámba már 10 éve is qurva szar volt...

2020. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert majd a drága kábszit random emberkékre pazarolják
2020. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig ugyanugy hat a pia. Lehet, hogy meleg volt, keveset ettél... Stb. Csak ugy nem kevernek bele az italodba kábítószert,csak ha valamilyen (pl. szexuális jellegű) céljuk van veled szerintem.
2020. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát gina biztos nem,az nem ilyen. Nekem raktak bele ginát. Kiesett minden, leültem a villamos elé, ököllel vertem a falat, otthon elájultam és másnap nem egyszerű másnaposság volt. Remegett mind a 4 végtagom és nem bírtam lábra állni egy ideig. Én 3 fröccsöt ittam,aminek a fele szóda volt.. nem vagyok tini,ismerem a határaimat. Én voltam a f.sz mert akkor az egyszer hagytam ott a piámat amig kimentem wc-re. 3 sráccal csocsóztam,azok lehettek. Ha nem jön értem az akkori pasim, valszeg' szerencsésebb esetben egy tágult ánusszal félpucéron találnak meg,rosszabb esetben a hullámat egy sikátorban. A 3 pasi követett is minket egy darabig és nem tetszett nekik,hogy a pasim hazavisz. Gondolom beleköpött a levesbe..

Akkor voltam utoljára szórakozni,ezzel lezártam a korszakot 27 évesen. Ijesztő volt és bánom,hogy felelőtlen voltam, addig soha.. elég egyszer hibázni. Ez a Tibi atya kocsmában volt a körúton.

2020. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!