Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy bizonyos "Állásajánló"...

Vuk-91 kérdése:

Egy bizonyos "Állásajánló" nevezetű Excel-Táblázatba megoldott ökörséget vajon hol találok a mai internet sivatagában?

Figyelt kérdés
Réges régen (általános iskolás voltam,, egy ökörségekkel teli CD-n volt egy mappa, ami az ökörségeknek egy egyedi csoportjával volt tele, mert ezeket az Ms Office programjaival csinálták. Volt itt Dia arról, hogy miért nem szabad másik alkalomra hagyni, hogy az isten hogyan tévesztette el a férfi vágyát, ilyenek, de számomra legemlékezetesebb az a bizonyos Excel táblázat volt, amibe nem volt (első ránézésre) semmi egy előre beállított és valószínűleg nagyon bonyolult függvény, ami, ha az egyik erre megjelölt cellába beírtál egy nevet, random kidobott egy bárgyú ötletet arra, mit dolgozhatnál. Nekem pl. kiadta az "inkubátorszökevényt", és olyan jókat szórakoztam rajta, hogy csoda: nem estem el a széken valahogy. Régen a Kecskefészeknél lehetett letölteni, de sajnos manapság mintha kispórolták volna az interaktív ökörségekkel együtt. Valahol márpedig lennie kell. Szóval ha valaki tud valamit a hollétéről, kérem segítsen válaszával! Jutalmat ugyan nem tudok felajánlani, de a jövő generációk hálája fog minket kísérni.

2020. szept. 21. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!