Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresek egy viccet, amit egy...

Keresek egy viccet, amit egy esküvőn egy székely bácsi adott elő. Nem találom a viccet, van e ötletetek?

Figyelt kérdés
Szóval a vicc lényege, hogy van egy királyi család, akinek az álkapcsa torzult és nem tudják elfújni a gyertyát. Elég részletes a vicc, emlékszem is jelenetekre de nem teljesen és neten is próbáltam megkeresni. A részlet "apu nem tudom elfújni a gyergyát, miért nem tudom elfújni a gyergyát". Majd megjelenik a lánya szintén ugyan ezzel a szöveggel. Majd a legvégén már maga a király is próbálja elfújni de neki sem ment. A végén majd az udvari bolond oltja ki a gyergyát, hogy megnyállazza az ujját és úgy. Remélem valaki tudja melyik viccről beszélek:)) előre is köszönöm.

2020. szept. 23. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá, csak kicsit más verzióban. Az a lényege, hogy a családban mindenkinek van valami problémája. A Papa szélütést kapott és ferde szája, ezért oldalra fúj, a Mama buldogharapásos ő csak fölfelé fúj, a nagyfiúnak a hatalmas lapátfogai vannak útban, és a pösze kislánynak épp most hullott ki a két fölső szemfoga. Szóval senki sem tud stabilan egy irányba fújni.

A nagy lehegésre, fujtatásra megérkezik a fogatlan nagypapa és a nyálas újjával elcsippantja a lángot.

2020. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeeen, ez az. Csak keresem a teljes verziót, hátha megkapom. El akarom játszani a barátnőm előtt mert értékeli az ilyen vicceket :))
2020. szept. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!