Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tóth Andival csak nekem van...

Tóth Andival csak nekem van tele a f...?

Figyelt kérdés

Eddig mindenhol az auswitzi menekültből guminővé változott Vasvári Vivient tolták az ember pofájába.

Látom, kezd lecsengeni, most cserébe mindenhol Tóth Andit ömlesztik orrba-szájba, bármikor felmegyek a Facebook-ra, vagy elég a Google hírportált megnyitni...

Na, ennyire nem nagy szám, viszont rohadt unalmas.....



2020. szept. 28. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%
10. Szerintem, ha majd eléred ugyanazt, mint ők, akkor esetleg beszélhetsz így róluk.
2020. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Mit értek el?

Tóth Andi állitólag énekesnő, de egy számát se hallottam még, viszont folyton tele a net a magamutogatásával.

2020. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%
12. Miért, attól, mert valaki énekesnő, már saját száma kell legyen? Hidd el, ez jobb annál, mint akinek van saját száma, de énekelni nem tud. Tóth Andi amúgyse magamutogató szándékosan. Ezt meg azt villanttott? Az újságírók szeretnek rögtön ráröppeni az ilyen hírekre. De talán, ha egyszer is meghallgattad volna őt is, tudnád, hogy amúgy mennyire egy aranyos, tehetséges és rohadt menő csaj. Ha meg nem érdekel, nem kell vele foglalkozni.
2020. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
(12. vagyok, bocsi, elírtam egy-két szót.)
2020. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
*13... Ó, Istenem...
2020. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

11 A te logikád szerint gondolom ez Viktorra is igaz 😁


Visszatérve, Henit bírtam régen. A zenéjét, a stílusát egyarànt.

Amit jelenleg produkál, kritikán aluli, nem beszélve róla, hogy úgy elszállt magától, mint a győzelmi zászló. De mire.....

2020. okt. 14. 05:27
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
16. Én a zenéje miatt hallgatom, nem a személyisége miatt 🤷🏼‍♀️. Amúgy Varga Viktorra gondolsz? Már miért ne lehetne rá is igaz? Sőt, mindenkire, aki tud énekelni.
2020. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!